Polecamy

Zaprojektuj swoje biuro jako miejsce spotkań

Inspiracje Montessori w pokoju dziecięcym. Dla każdego! Cz. 2

Meble biurowe

Wykorzystaj stanowiska pracy z ławkami, aby stworzyć spójną przestrzeń roboczą w Los Angeles


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Firmy każdej wielkości w Los Angeles mogą zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć przyjazne środowisko pracy, korzystając ze stanowisk pracy z ławkami. Skorzystaj z naszego przewodnika po systemie aranżacji biura, aby uzyskać płynny przepływ od drzwi wejściowych do magazynów.

Przepływ

Dobrze zaprojektowana przestrzeń biurowa charakteryzuje się płynną organizacją, niezależnie od tego, czy jest to studio w Playa Vista, czy wieżowiec w Century City. Nie chodzi tylko o ludzi pracujących na laptopach lub rozmawiających z klientami i dostawcami.

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że przepływ informacji powinien istnieć już od momentu wejścia do recepcji. Zastanów się, jak wygląd recepcji i krzeseł dla gości wpływa na środowisko biurowe. Organiczny przepływ prowadziłby w naturalny sposób do obszaru roboczego z konfiguracją stanowisk pracy w formie ławek. Dostępne opcje obejmują miejsca siedzące dla kilku pracowników w układzie wzdłużnym, jak w przypadku stacji roboczej Icon Open Plan Workstation firmy AMQ. Stwórz inny wygląd marki i efekt wizualny dzięki zaokrąglonym stanowiskom roboczym z ławkami, takim jak Intermix Work Open Plan Desking firmy First Office lub Verity Open Plan Benching firmy Friant.

Definicja

Wyobraź sobie dużą przestrzeń biurową, która dosłownie nie ma ścian wewnętrznych. Nawet w tak otwartej przestrzeni biurowej można łatwo zdefiniować obszary. Styl biurek i stanowisk pracy wyznacza oczekiwania, więc ściany nie są potrzebne.

Stanowiska pracy z ławkami można dowolnie konfigurować, a różne kształty mogą oddzielać poszczególne działy. Zespół produkcyjny złożony z projektantów lub inżynierów może korzystać z jednego konkretnego kształtu i grupy, podczas gdy inny styl może być przeznaczony dla administracji.

Strefy przerw można tworzyć za pomocą indywidualnych krzeseł. Kreatywne podejście polega na wykorzystaniu modułowych krzeseł wypoczynkowych do stworzenia centrów relaksu pomiędzy działami lub w jednym centralnym miejscu. Takie rozwiązanie zaspokaja potrzebę wspólnego spędzania czasu z poszanowaniem prywatności i czasu wolnego poszczególnych osób.

Oczekiwania

Dobrze zaprojektowane biuro określa oczekiwania wobec każdego obszaru i pomaga pracownikom szanować firmę. Badanie Gallupa z 2017 r. State of the American Workplace (Stan amerykańskiego miejsca pracy) wykazało, że pracownicy, którzy mają swoją osobistą strefę, są 1,4 razy bardziej zaangażowani w pracę.

Planowanie przestrzeni i jej udane zastosowanie odzwierciedlają markę firmy i przemawiają do kultury korporacyjnej. W przypadku młodszych firm, spójne biuro świadczy o sile firmy i pozwala pracownikom patrzeć w przyszłość.

Korporacje o ugruntowanej pozycji na rynku mogą odświeżyć swoją przestrzeń biurową za pomocą aktualnych rozwiązań w zakresie stanowisk pracy z ławkami i nadać otoczeniu nowy klimat.

Źródło obrazu: Friant


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Utworzenie biura lub przeprojektowanie istniejącego układu biura, który zwiększa efektywność...

Korzyści wynikające z zastosowania kabin z...

Boksy z ławkami łączą w sobie chęć ścisłej współpracy między pracownikami, oferując...

Korzyści płynące z zastosowania otwartych...

Firmy korzystające z otwartych boksów biurowych w Los Angeles czerpią z wielu korzyści, jakie...