Polecamy

Jak urządzić mały pokój młodzieżowy?

Przewodnik po zakupach stołów konferencyjnych

Meble biurowe

Korzyści wynikające z zastosowania kabin z ławkami


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Boksy z ławkami łączą w sobie chęć ścisłej współpracy między pracownikami, oferując jednocześnie osobistą przestrzeń potrzebną do skupienia się na pracy. Biuro może nadal mieć przyjazny, otwarty charakter, jednocześnie definiując przestrzeń roboczą.

Wybór ścianek działowych

Dostępne są różne elastyczne konfiguracje boksów z ławkami. Wytyczne dotyczące wyboru projektu, który najlepiej pasuje do danego biura, mogą uwzględniać takie cechy, jak

  • Współpraca kontra prywatność
  • Potrzeby osobiste w zakresie przechowywania
  • interakcje z klientami i sprzedawcami
  • Wykorzystanie stanowisk pracy o regulowanej wysokości

Stanowiska pracy z ławkami mogą być skonfigurowane na wiele różnych sposobów. Elastyczność aranżacji pozwala pomieścić zarówno kilka osób, jak i kilku pracowników pracujących w bliskim sąsiedztwie.

Niektóre boksy mają minimalistyczną konstrukcję, jak stół z regulacją wysokości Razor Cubicle firmy Open Plan Systems. Inne, jak Initiate Workstation firmy HON, maksymalizują przestrzeń osobistą, wykorzystując półprzezroczyste przegrody, które pozwalają na filtrowanie światła w biurze.

Powody, dla których warto stosować boksy z ławkami

Ustawienie i zainstalowanie boksu z ławkami jest łatwe. W miarę rozwoju firmy i zmian, nowe konfiguracje mogą być wprowadzane w sposób płynny - bez wyburzania ścian i przesiedlania wielu pracowników.

Ten system jest dobrym przykładem masowego dostosowania do potrzeb klienta. Ścianki działowe i wykorzystanie stanowisk pracy o regulowanej wysokości mogą być dostosowane do potrzeb kilku lub kilkudziesięciu pracowników. Firma może stosować określone style i układy biurowe, aby odzwierciedlić swoją markę.

Elastyczność i wysokiej jakości materiały to jedno i to samo. Dzisiejsze systemy są zaprojektowane tak, aby były trwałe i odporne na intensywne użytkowanie.

Dodatkowe korzyści z zastosowania ścianek działowych

Czyste, dobrze zaprojektowane biuro przyciąga największe talenty na rynku i sprawia, że pracownicy wszystkich pokoleń czują się komfortowo. Boksy z ławkami mogą zapewnić logiczny przepływ w miejscu pracy, jednocześnie pozwalając pracownikom na personalizację ich przestrzeni. Poczucie wspólnego, pozytywnego doświadczenia lub poczucie wspólnoty jest ważne dla młodszych pracowników.

Ścianki działowe w boksach z ławkami, a także akcesoria, takie jak rośliny i atrakcyjne schowki, mogą pochłaniać dźwięk i tworzyć granice, dzięki czemu szanowana jest przestrzeń prywatna i miejsce pracy. Jeśli ktoś przechodzi od drzwi wejściowych do zaplecza, nie musi mieć poczucia, że nadeptuje na czyjeś palce lub narusza osobistą granicę.

Boksy z ławkami i modułowe fotele wypoczynkowe mogą również dać pracownikom swobodę prowadzenia rozmów biznesowych lub pracy na laptopie w różnych miejscach. Ludzie nie muszą być przywiązani do biurka. Każde miejsce pracy ma swój styl, który jest unikalny dla kultury korporacyjnej.

Źródło obrazu: OFS


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Utworzenie biura lub przeprojektowanie istniejącego układu biura, który zwiększa efektywność...

Wykorzystaj stanowiska pracy z ławkami, aby...

Firmy każdej wielkości w Los Angeles mogą zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć przyjazne...

Korzyści płynące z zastosowania otwartych...

Firmy korzystające z otwartych boksów biurowych w Los Angeles czerpią z wielu korzyści, jakie...