Polecamy

Jak miękkie siedzenia i stoły do planowania poprawiają...

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Meble biurowe

Korzyści płynące z zastosowania otwartych boksów w Los Angeles


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Firmy korzystające z otwartych boksów biurowych w Los Angeles czerpią z wielu korzyści, jakie one oferują. Wiele stylów otwartych boksów biurowych w Los Angeles zapewnia zdefiniowane strefy osobiste bez tworzenia atmosfery barier. Ponadto, zmiana konfiguracji biura w celu dostosowania go do rozwoju na przestrzeni lat jest łatwa i niedroga.

Style boksów

Ważne jest, aby zrozumieć, jakie są style boksów w dzisiejszym środowisku biurowym i co się w nich sprawdza. Stylowe kolorowe boksy, które dobrze się komponują, pozwalają firmie zaprezentować własną markę, zamiast przypadkowej kolekcji biurek lub jednokolorowych ścianek działowych. Minęły już czasy szarości. W nowoczesnym biurze liczy się kolor. Przekonasz się również, że wiele otwartych boksów biurowych w Los Angeles pomaga złagodzić poczucie klaustrofobii. Stacja robocza EO+ firmy Global jest dobrym przykładem paneli modułowych, które są przyjemne wizualnie i wykorzystują półprzezroczyste szkło, aby przepuszczać światło. Ten system sprawdza się zarówno w przestronnych biurach, jak i w niewielkich pomieszczeniach. Stacja robocza Initiate firmy HON jest podobna do EO+ i pozwala każdej osobie na dodanie własnych, charakterystycznych akcentów do swojego miejsca pracy. Gdy ważna jest współpraca, warto rozważyć boksy Friant, takie jak Interra, Tiles i System 2.

Łatwa konfiguracja boksów

Elastyczność jest ważna zarówno dla dużych korporacji w Los Angeles i okolicach, jak i dla początkujących przedsiębiorców. Nowe konta lub potrzeba lepszej komunikacji między pracownikami może wymusić zmiany. Otwarte boksy na planie mogą sprostać wyzwaniom związanym z dyskusjami i dzieleniem się pomysłami, zapewniając jednocześnie prywatność, gdy członek zespołu musi odseparować się od innych i pracować w skupieniu. Boksy są łatwe do skonfigurowania, niezależnie od tego, czy w biurze pojawią się nowi pracownicy, czy też trzeba będzie zmienić aranżację biura w celu obsługi dużego klienta. Elementy ze stali i aluminium są wytrzymałe i zapewniają długi okres użytkowania.

Uwagi dotyczące planowania i projektowania przestrzeni

Wiedza o tym, jak prawidłowo zaplanować i zaprojektować przestrzeń, wymaga zrozumienia, co sprawia, że biuro dobrze funkcjonuje. Należy wziąć pod uwagę obecne potrzeby i sposób rozmieszczenia zespołu oraz wpływ przewidywanego rozwoju w przyszłości. W otwartym biurze ważne stają się strefy prywatne dla osób, które muszą się wycofać. Przestrzeń ta nie musi być duża, ale powinna być w jakiś sposób zdefiniowana. Fotele wypoczynkowe lub wiszące rośliny tworzą granice, ale nie sprawiają wrażenia barykad. Otwarte boksy ułatwiają zapewnienie określonej przestrzeni roboczej, miejsc na przerwy osobiste oraz miejsc na wspólny sprzęt, taki jak kopiarki.

Źródło obrazu: Friant


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Utworzenie biura lub przeprojektowanie istniejącego układu biura, który zwiększa efektywność...

Korzyści wynikające z zastosowania kabin z...

Boksy z ławkami łączą w sobie chęć ścisłej współpracy między pracownikami, oferując...

Wykorzystaj stanowiska pracy z ławkami, aby...

Firmy każdej wielkości w Los Angeles mogą zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć przyjazne...