Polecamy

Pomysły na pokój romantycznej nastolatki

Korzyści wynikające z zastosowania kabin z ławkami

Meble biurowe

6 powodów, dla których warto pozwolić swoim pracownikom pracować w domu


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Praca w erze Covid pokazała, że przedsiębiorstwa oparte na wiedzy i profesjonalne firmy mogą być produktywne nawet wtedy, gdy pracownicy pracują z biur domowych.

Biura korporacyjne są nadal potrzebne jako ośrodki, które określają misję i wyznaczają kierunek, ale niektórzy pracownicy mogą funkcjonować bardziej efektywnie w warunkach biura domowego.

Dlaczego?

Mają do dyspozycji sprzęt, dedykowaną przestrzeń i mogą funkcjonować bez rozpraszających czynników międzybranżowych, takich jak rozmowy w sali konferencyjnej, ścierające się osobowości biurowe i chorzy pracownicy.

Ale powiedzmy sobie jasno: centralne biuro korporacyjne jest nadal bardzo potrzebne.


Zdjęcie: Maverick Apex Workstation

Czytaj dalej, aby poznać 6 powodów, dla których warto pozwolić pracownikom pracować w domu, w przeciwieństwie do biura. Ważne jest również, aby zrozumieć różnice pomiędzy tymi dwoma konfiguracjami biurowymi i jak oba środowiska mogą ze sobą współpracować z korzyścią dla wszystkich.

Powód 1: Biura domowe zapewniają funkcjonalność

Różni pracownicy mają tyle samo funkcji w biurze domowym, co w centralnej lokalizacji.

Specjaliści od wprowadzania danych, marketingu i sprzedaży mogą wprowadzać informacje, tworzyć treści i kontaktować się z klientami. Zespół finansowy może mieć dostęp do kont przez Internet, a kadra kierownicza może prowadzić spotkania online.

Co jest potrzebne, aby domowe biuro dobrze funkcjonowało? Zacznij od podstaw.

Wydzielone miejsce

Kiedy pracownicy pracują w domu, muszą mieć obszar, na którym skupiają się na pracy, jest kluczowy. Może to być oddzielny pokój lub wyznaczone miejsce w istniejącej przestrzeni, np. w salonie. Użyj ścianek działowych, aby ograniczyć rozpraszanie uwagi, tak jak w przypadku otwartego planu piętra.

Domowe biuro nie powinno być ciasne.

W większych miastach Los Angeles i Orange County, umiarkowane temperatury i słońce w ciągu roku mogą pozwolić, aby tarasy i patia były częścią domowego biura.

Połączenie z Internetem jest kluczowe, gdy pracownicy pracują w domu

Łączność ze smartfonami i niezawodne połączenie internetowe to powód, dla którego 18 procent amerykańskiej siły roboczej pracuje w pełnym wymiarze godzin z domowego biura lub innej zdalnej lokalizacji, według OWL Labs.

Citigroup i Google znajdują się w czołówce korporacji, których pracownicy pracują wdomu i wprowadzają rozwiązania hybrydowe, jak donosi SHRM (Society for Human Resource Management).

Citigroup twierdzi, że większość z jej 210 000 pracowników pracuje zdalnie dwa do trzech dni w tygodniu.

Biurka

Pożegnaj się z nieporęcznymi biurkami z przeszłości i przyjmij dzisiejsze eleganckie projekty. Proste modele stołowe, biurka o regulowanej wysokości i modułowe stacje robocze mogą być używane w domu.


Zdjęcie: Deskmakers Ascend Height Adjustable Desk (biurko z regulacją wysokości)

Desk Makers Ascend Height Adjustable Desk to przykład nowoczesnego projektu, który pozwala użytkownikom w kilka sekund zmienić pozycję z siedzącej na stojącą.

Oświetlenie

Właściwe oświetlenie jest niezbędne do dobrej pracy w każdym otoczeniu, nawet w przestrzeni domowej. Odpowiednio oświetlone biuro zmniejsza zmęczenie oczu, stres spowodowany odblaskami i sprzyja spokojnym nocom. Naturalne oświetlenie jest optymalne, a oświetlenie LED jest preferowane zamiast oświetlenia fluorescencyjnego, które, jak wykazano, powoduje zmęczenie pracowników biurowych.


Zdjęcie: Humanscale Nova Light

Gdy pracownicy pracują w domu, niedrogie rozwiązania oświetlenia biurowego są dostępne w różnych kształtach, aby skupić najlepsze światło na wykonywanym zadaniu.

Ergonomiczne krzesło

Siedzenie obciąża kręgosłup i dolną część pleców, więc upewnij się, że domowe biura są wyposażone w ergonomiczne krzesło, które wspiera kształt ciała i naturalne ruchy. Wysokiej jakości krzesło będzie służyć przez wiele lat. To inwestycja, która sprzyja dobremu samopoczuciu poprzez zmniejszenie obciążenia pleców i stawów.


Zdjęcie: SitOnIt Seating Wit Chair

Laptop i monitor

Laptopy mają wystarczającą moc, aby zaspokoić niemal wszystkie potrzeby. Specjaliści, tacy jak graficy, mogą korzystać z komputera stacjonarnego i dużych monitorów. Ale laptopy można również podłączyć do większych monitorów.

Firmy mogą opracować zasady, kiedy pracownicy pracują wdomu, używając osobistych komputerów, a nie tych zakupionych bezpośrednio przez korporację.

Przechowywanie plików

W biurze, w którym nie używa się papieru, nadal jest on obecny, ale przechowywanie plików jest ograniczone do minimum. Projekty takie jak OSF Beck Credenza mają bardziej tradycyjny wygląd. Modułowy system przechowywania, taki jak Desk Makers Catalina Cubbies, może również służyć jako ścianka działowa w domowym biurze lub w głównym biurze.


Zdjęcie: Deskmakers Catalina Cubbies

Drukarka, kopiarka i skaner

Czy nam się to podoba czy nie, drukarki, kopiarki i skanery są nadal potrzebne nawet z postępem nowej technologii i powszechnym korzystaniu z komunikacji elektronicznej. Najwyżej oceniane drukarki z funkcjami combo to HP Office Jet Pro 9015e, HP Office Jet Pro 6978, Canon PIXMA TR8520 i Brother MFCL-2710DW.

Powód 2: Pracownicy mają obawy o zdrowie

Covid nie jest jedynym wirusem, który rozprzestrzenia zarazki. Inne choroby, takie jak zwykłe przeziębienie i grypa, mogą być przenoszone w biurze. Biurowy wellness może oznaczać, że pracownicy pracują w domu, gdy nie czują się dobrze.

Bycie aktywnym jest ważne, a robienie przerw na rozciąganie lub szybkie spacery co dwie godziny może być łatwiejsze w domu niż w korporacji.

Powód 3: Pracownicy są zdalnie połączeni

W słownictwie zawodowym Zoom występuje równie często jak Google. Rzeczowniki nabrały nowego życia jako czasowniki. Komunikacja za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości w mediach społecznościowych oraz niedrogich lub bezpłatnych platform umożliwiających spotkania twarzą w twarz jest łatwa.

To, co może być wyzwaniem lub trudne, to rozłączanie się po godzinach, w weekendy lub podczas urlopu.

Powód 4: Kiedy pracownicy pracują w domu, oszczędzają pieniądze

Koszt paliwa wokół Los Angeles jest pchanie 5 dolarów za galon lub więcej. Zmniejszenie codziennych dojazdów do pracy do kilku razy w tygodniu, lub mniej, pozwala Twojemu zespołowi zachować więcej pieniędzy w kieszeni.

Paliwo to nie jedyny koszt.

Oprócz kupowania obiadów, samochód zużywa się i zużywa.

Powód 5: Największe talenty lubią elastyczność

Przyjazne i elastyczne środowisko pracy pomaga w zatrzymaniu najlepszych pracowników. Badania wykonane przed firmą Covid są dowodem na to, że dla wielu preferowane jest, aby pracownicy pracowaliz domu. Artykuł z 2019 roku na HR Daily Advisor.com donosi, że firma Crunchbase, specjalizująca się w insightach biznesowych, "odkryła, że oferując elastyczność wokół życia rodzinnego, była w stanie przyciągnąć i zatrzymać najlepszych kandydatów."

Powód 6: Centralne biuro jest nadal potrzebne, gdy pracownicy pracują z domu

Dlaczego biuro korporacyjne jest nadal ważne?

Pracownicy mają potrzeby społeczne i dlatego popularne są rozwiązania, które obejmują pracę w domu z czasem spędzonym w biurze. Nikt tak naprawdę nie chce zamykać drzwi do przestrzeni, w której odbywa się stymulująca współpraca.

Jak sprawić, aby biuro korporacyjne stało się pożądaną lokalizacją?

Zaplanuj regularne spotkania, które są interaktywne i pełne wspólnych spostrzeżeń.

Wykorzystaj projekty i układy biur, które są przyjazne dla pracowników, zaopatrzone w napoje i zdrowe przekąski pokoje przerw, a także stwórz strefy wypoczynkowe.

Centralne biuro może być miejscem, w którym odbywa się współpraca, podczas gdy biuro domowe może być miejscem, w którym można skupić się na konkretnych zadaniach.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Twoim pracownikom pracować w domu

Zespół w 2010 Meble biurowe dostarczył meble i zaplanowane przestrzenie biurowe dla niektórych z najbardziej rozpoznawalnych marek w większym Los Angeles, w całym Orange County, a w Inland Empire.

2010 Office Furniture ma ponad 50 lat łącznego doświadczenia w rozwiązywaniu problemów związanych z pracą w biurze lub hybrydową organizacją pracy, a także z potrzebami biura domowego.

Skontaktuj się z nami z potrzebami projektu i pytania.

Czytaj także: Reasons to Refresh and Improve Office Layout
Zdjęcie główne: SitOnIt Seating Reya Height Adjustable DeskResources
& Special Thanks to Respective Product Manufacturers:Deskmakers, Humanscale, Maverick & SitOnIt Seating


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Utworzenie biura lub przeprojektowanie istniejącego układu biura, który zwiększa efektywność...

Korzyści wynikające z zastosowania kabin z...

Boksy z ławkami łączą w sobie chęć ścisłej współpracy między pracownikami, oferując...

Wykorzystaj stanowiska pracy z ławkami, aby...

Firmy każdej wielkości w Los Angeles mogą zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć przyjazne...