Polecamy

Pokój dla ucznia w stylu marynistycznym

Wyposażenie pracowników zarówno do pracy w biurze korporacyjnym...

Meble biurowe

Wyposażenie pracowników zarówno do pracy w biurze korporacyjnym, jak i w domu


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Dzisiejsze korporacyjne i domowe środowiska biurowe ulegną drastycznym zmianom w następstwie pandemii wirusa Covid-19. Czy widzisz to w swoim miejscu pracy?

Oczekuj, że trend hybrydowy będzie się utrzymywał. Pracownicy będą pracować do kilku dni w tygodniu w korporacji, a następnie spędzać pozostałe godziny w biurze domowym lub innej zdalnej lokalizacji.

Oszczędni dyrektorzy i kierownicy biur będą planować i projektować swoje przestrzenie tak, aby pracownicy byli odpowiednio wyposażeni zarówno w domu, jak i w miejscu pracy.

Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz stworzyć przestrzeń, która jest produktywna, a także spełnia oczekiwania pracowników i firmy.

Dlaczego pracownicy chcą pracować w domu

Badania pokazują, że pracownicy biurowi mają wiele praktycznych powodów, aby pracować zdalnie w domu lub innej lokalizacji.

Powód 1: W domowych biurach dostępnych jest wiele wysokiej jakości elementów wyposażenia, takich jak biurka z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesła i akcesoria, które tworzą profesjonalną atmosferę.

Powód 2: Nie muszą zmagać się ze stresującymi dojazdami do pracy i oszczędzają pieniądze, nie chodząc do biura. Znasz historie o tym, jak to jest walczyć z ruchem każdego ranka i późnym popołudniem na autostradach, takich jak 405 przez zachodnie LA i 210 do Pasadeny i San Gabriel Valley.

Ankietowani szacują, że oszczędność na gazie i innych wydatkach osobistych pozwala im zaoszczędzić do 5 000 dolarów rocznie.

Powód 3: Obawy o Covid - i to jest na dalekim trzecim miejscu.


Zdjęcie: OFS Aptos Private Office

Oto podział z ankiety 2,000 dorosłych, że Flexjobs, agencja zatrudnienia, zrobił w kwietniu 2021 roku:

 • 84% osób nie chciało codziennych dojazdów do pracy
 • 75% osobiście zaoszczędziło pieniądze
 • 32% nadal miało obawy związane z Covid
 • 26% cieszyło się z bycia bliżej swoich zwierząt domowych i obowiązków domowych
 • 15% stwierdziło, że domowe biuro ułatwiło opiekę nad dziećmi

Innym powodem, dla którego pracownicy lubią swoje domowe biuro, jest brak konieczności noszenia masek na twarz. Wymagania dotyczące fizycznej odległości i masek są łagodzone w Kalifornii od połowy czerwca. Ale zgodnie z zaktualizowanymi wytycznymi z państwowego departamentu zdrowia publicznego, maski mają być noszone w ustawieniach wewnętrznych:

"W pomieszczeniach poza domem, w tym w środkach transportu publicznego, maski nadal są wymagane niezależnie od statusu szczepień...".

Wyjątkiem są osoby pracujące samotnie w zamkniętym pomieszczeniu lub biurze.

Obowiązujące przepisy mogą skłonić ludzi do pracy w domu.

Czego prezesi oczekują od biura korporacyjnego

Nie jest zaskoczeniem, że prezesi i inni ankietowani dyrektorzy chcieliby, aby ich ludzie pracowali na stanowiskach korporacyjnych, chociaż rozumieją, że pracownicy przyzwyczaili się do zdalnych lokalizacji. W badaniu przeprowadzonym przez Price Waterhouse Coopers w styczniu 2021 r. większość liderów korporacyjnych zgodziła się, że hybrydowy model biura może się sprawdzić.

Oto podział na to, ile dni prezesi chcą, aby ich pracownicy spędzali w biurze:

 • 5 dni w tygodniu-21 proc.
 • 4 dni w tygodniu-18%
 • 3 dni w tygodniu-29%
 • 2 dni w tygodniu-15%
 • 1 dzień w tygodniu- 5%
 • Tylko 1 - 3 dni w miesiącu-6%

Najbardziej palącym problemem dla kadry kierowniczej było utrzymanie zespołu w zgodzie z kulturą firmy. Zbyt duża liczba dni spędzanych na pracy zdalnej może prowadzić do rozproszenia i utraty poczucia przynależności do celów i wartości firmy.

Firmy mogą przyciągnąć pracowników oferując wysokiej jakości środowisko pracy, którego nie da się odtworzyć zdalnie. Inną zaletą korporacji jest interakcja społeczna. Spraw, aby biuro stało się pozytywnym miejscem do przebywania.


Zdjęcie: HON WestHill Lounge

Siła elastycznego biura

Jeden z zarządców nieruchomości komentował komercyjne umowy najmu powierzchni biurowych w Long Beach i zauważył, że "wielu najemców, którzy nie wiedzą, jak wygląda świat, nie ma pojęcia, jak będą wyglądały ich potrzeby w zakresie powierzchni biurowych, kiedy już wyjdziemy z tej pandemii".

Produkty stworzone z myślą o elastycznym projektowaniu przestrzeni roboczej są ważniejsze niż kiedykolwiek.

Jeśli potrzebujesz więcej lub mniej stanowisk pracy, rozważ rozwiązania takie jak DeskMakers TeamWorx Open Plan Desking. Jest ono łatwe w konfiguracji i posiada wiele różnych opcji prywatności.


Zdjęcie: Deskmakers Teamworx Workstation

Atrakcyjność atmosfery w biurze

Popularnym trendem biurowym w środowiskach pracy jest tzw. Resimercial, co oznacza połączenie tego, co najlepsze w domowym biurze i środowisku mieszkalnym z trwałością i wymaganiami przestrzeni komercyjnej.

Granice między pracą a domem zacierają się bardziej niż kiedykolwiek.

Dopuszczalne jest, aby salony biurowe wyglądały jak pokoje dzienne, jeśli są odpowiednio umeblowane i dobrze zaaranżowane.

Możesz również stworzyć przyjazne otoczenie biurowe, w którym ludzie chcą przebywać. Używaj kolorów podstawowych i mebli o czystych liniach. Trójkątne kształty i koła dodają głębi i intrygują.


Zdjęcie: Arcadia Contract Domo Benches

Dodaj mnóstwo roślin w pomieszczeniach, aby wnieść do nich to, co najlepsze z natury i upewnij się, że do wnętrza wpada maksymalna ilość naturalnego światła.

Wsparcie zdrowego biura

Pokaż pracownikom, że są bezpieczni i dobrze chronieni dzięki ruchomym szklanym ekranom i szerokiej gamie przegród. Prywatne i półprywatne boksy biurowe są przydatne w celu oddalenia się od siebie, a jednocześnie zapewniają poczucie współpracy.


Zdjęcie: Krzesło HON Ignition

Zdobądź pomysły potrzebne do biura firmowego i domowego

Inteligentne planowanie przestrzeni jest niezbędne do stworzenia biura zapewniającego maksymalną produktywność i zaangażowanie pracowników. Zespół 2010 Office Furniture ma ponad 50 lat doświadczenia w pracy z menedżerami biurowymi i kadrą kierowniczą w najbardziej znanych firmach w Los Angeles County, Orange County i Inland Empire.

Skontaktuj się z nimi z potrzebami projektu i pytania.

Czytaj także: How to Help Protect Workers in Open Office Floor Plans from Covid-19
Zdjęcie główne: Arcadia Contract Avelina Table
Resources & Special Thanks to Respective Product Manufacturers:Arcadia Contract, Deskmakers,HON & OFS

(WAŻNA INFORMACJA: Zalecenia zawarte w tym artykule NIE pochodzą od ekspertów w dziedzinie zdrowia i nie zostały medycznie przetestowane ani udowodnione jako skuteczne lekarstwo lub profilaktyka dla COVID-19 lub jakichkolwiek innych chorób).Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Utworzenie biura lub przeprojektowanie istniejącego układu biura, który zwiększa efektywność...

Korzyści wynikające z zastosowania kabin z...

Boksy z ławkami łączą w sobie chęć ścisłej współpracy między pracownikami, oferując...

Wykorzystaj stanowiska pracy z ławkami, aby...

Firmy każdej wielkości w Los Angeles mogą zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć przyjazne...