Polecamy

Czas zainwestować w przenośną umywalkę do mycia rąk

Jak miękkie siedzenia i stoły do planowania poprawiają...

Meble biurowe

Wybór najlepszych przegród biurowych i systemów archiwizacji


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Ludzie to istoty społeczne, a dobrze zaplanowane biuro ze strategicznie rozmieszczonymi ściankami działowymi zbliży do siebie pracowników, zapewniając im jednocześnie przestrzeń osobistą, której potrzebują, aby się skupić.

Nie obawiaj się jednak szarego boksu.

Mnóstwo boksów jest zaprojektowanych z przegrodami na stanowiska pracy z miejscem do przechowywania dokumentów i wolnostojącymi ściankami działowymi, które wprowadzają kolor i służą do ujednolicenia obszarów roboczych, a nie faktycznie oddzielają pracowników w bezosobowym środowisku.

Zdjęcie: Friant Novo Modern Workstation

Przegrody biurowe i systemy archiwizacji powinny być częścią kompletnego planu biura.

Zdjęcie: Rouillard Agora Credenza

Dlaczego warto stosować ścianki działowe?

Ścianki działowe, które są modułowe lub łatwe do przesuwania, zapewniają pracownikom równowagę, dając im przestrzeń do skupienia się na zadaniach, jednocześnie umożliwiając współpracę. Stałe ściany tworzą separację i często działają jak bariera dla organicznego przepływu pomysłów i rozmów dotyczących rozwiązywania problemów.

Dobre samopoczucie pracowników to kolejny powód, dla którego warto stosować ścianki działowe. Ekrany prywatności, które można zamontować w otwartych planach siedzeń i miejsc pracy, wraz z większymi ściankami działowymi, mogą ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków związanych z wirusami takimi jak Covid, grypa i zwykłe przeziębienie.

W otwartych planach biurowych, dźwięk rozbrzmiewający bez przeszkód jest drażniący. Pracownicy często wycofują się, używając słuchawek lub wkładek dousznych, ale blokują one potencjalne możliwości komunikacji.

Specjalistyczne panele, takie jak Snowsound Baffle Ceiling Panels lub Nevins Ariel Acoustic Hanging Panels działają jako bariery dźwiękowe, jednocześnie pozwalając na przepływ światła z jednej części biura do drugiej.

Różnorodność dostępnych typów ścianek działowych pomaga uczynić biuro miejscem przyjaznym.


Zdjęcie: Nevins Ariel Panel Dźwiękowy

& Foto: Snowsound Baffle Sound Panel

Opcje przegród biurowych

Modułowe stacje robocze są dostarczane z przegrodami w szerokiej gamie kolorów i tkanin. Wybierz styl, który odzwierciedla markę i temperament biura. Odważne kolory, takie jak czerwony, mogą wskazywać na cechy przywódcze, podczas gdy łagodniejsze błękity zapewnią spokojną inspirację.

Zaplanuj wykorzystanie przegród od wejścia do poszczególnych działów.

Potrzebujesz przestrzeni do spotkań?

Ściany architektoniczne wyznaczają miejsca na grupowe konferencje lub mniejsze spotkania. Estetyczne obszary mogą być stworzone do prowadzenia spotkań online z pracownikami, którzy są zdalni lub pracują w układzie hybrydowym, przechodząc z biura domowego do biura firmowego.

Zdjęcie: Trendway Clear Wall

Istnieją jeszcze inne rodzaje przegród biurowych do zastosowania w planach pięter.

Spróbuj zgadnąć, co to jest.

Co powiesz na rośliny w pomieszczeniach?

Wiszące kosze z roślinami, stoły z aranżacjami, rośliny doniczkowe i zielone przegrody z sukulentami oddzielają miejsca pracy od wspólnych miejsc spotkań, takich jak strefy przerw czy poczekalnie.

Tkaniny również mogą się sprawdzić. Dekoracyjne poduszki upchane w regałach na książki mogą pasować do wielu projektów biurowych, takich jak style resimercial, nowoczesne biuro przemysłowe lub minimalne biuro, takie jak układ skandynawski.

Twoja kreatywność w tym jak dzielisz przestrzeń biurową może być jak nieokrzesany bohater w tworzeniu komfortowego miejsca pracy.

Systemy archiwizacji

Innym sposobem na oderwanie się od tradycyjnego, nudnego umeblowania jest ponowne wyobrażenie sobie wykorzystania szafek na dokumenty i szuflad jako przegród biurowych. Nie chodzi tu o to, aby odrzucić te ciężkie, metalowe szafy na dokumenty.

Służyły one firmom dobrze i nadal służą, ale istnieją bardziej atrakcyjne odpowiedniki, które wyglądają mniej przerażająco i nie wymagają WD-40 do smarowania ścieżek.

Dostępne są różne opcje szafek na dokumenty:

  • Pionowe
  • Boczne
  • Ognioodporne

I pamiętaj, że modułowa jest modna, ponieważ jest praktyczna i elastyczna.

Rozważ OFS Hitch Shelf and Storage, jednostkę modułową, "wykorzystującą prosty system bloków, które łączą się ze sobą, tworząc półkę o nieskończonych możliwościach konfiguracji".

Niskoprofilowe szafki, takie jak DeskMakers Catalina Cubbies, mogą być używane do pracy lub przechowywania rzeczy osobistych. Te elastyczne szafki można ustawiać jedna na drugiej, aby zapewnić poczucie oddzielenia pokoju bez poczucia, że kogoś blokujesz.

Chcesz coś powiedzieć?

Śmiało postaw na półki Bella Shelf Storage, o zabawnym, okrągłym kształcie. Chcesz wiedzieć coś wyjątkowego? Nie potrzebujesz żadnych narzędzi, aby to złożyć, ponieważ "wewnętrzne panele Bolla zwijają się, a naturalna siła ściskająca utrzymuje system razem".


Zdjęcie: Skala 1:1 Przechowywanie na półkach Bolla

Dlaczego warto zaplanować segregatory i biurowe systemy przechowywania? Ponieważ pomagają one utrzymać biuro wolne od bałaganu, a jednocześnie mają potencjał, aby poprawić ogólną atmosferę.

Uzyskaj odpowiedzi

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich przegród biurowych i systemu archiwizacji lub masz pytania dotyczące tego, jak uzyskać maksymalną produktywność swojego zespołu - skontaktuj się z nami! Pracownicy 2010 Office Furniture z przyjemnością podzielą się naszą wiedzą opartą na łącznym półwieczu doradztwa i dostarczania wyposażenia dla klientów, którzy zaliczają się do najbardziej zasłużonych korporacji, organizacji non-profit i małych firm w Południowej Kalifornii.

Skontaktuj się z nami i podziel się swoimi potrzebami.

Czytaj także: Ways to Help Create Social Distancing in the Office
Zdjęcie główne: Allermuir Mollie ChairResources
& Special Thanks to Respective Product Manufacturers:Allermuir, Friant, Nevins, Rouillard, Scale 1:1, Snowsound & TrendwaySprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Utworzenie biura lub przeprojektowanie istniejącego układu biura, który zwiększa efektywność...

Korzyści wynikające z zastosowania kabin z...

Boksy z ławkami łączą w sobie chęć ścisłej współpracy między pracownikami, oferując...

Wykorzystaj stanowiska pracy z ławkami, aby...

Firmy każdej wielkości w Los Angeles mogą zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć przyjazne...