Polecamy

Ergonomia krzesła biurowego

Pokój ucznia w stylu skandynawskim

Meble biurowe

Wprowadzenie projektowania makerspace w klasie


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

PRZEKSZTAŁĆ KAŻDĄ PRZESTRZEŃ TAK, ABY WSPIERAŁA PRACĘ ZESPOŁOWĄ DZIĘKI MEBLOM DO MAKERSPACE

Bibliotekarze to robią. Nauczyciele to popierają. Organizacje społeczne wprowadzają ją w życie. Jest to przestrzeń do pracy zespołowej, która zachęca uczniów realizujących program nauczania STEM do odkrywania, w sposób praktyczny, swoich zainteresowań. Dzięki meblom do makerspace możesz wspierać uczniów, tworząc odpowiednie środowisko, w którym kreatywność może się rozwijać.

PRZEMYŚL BIURKO Z MYŚLĄ O PRZYSZŁEJ FUNKCJONALNOŚCI

W przeszłości biurka były jedynie miejscem, gdzie można było oprzeć książkę i pisać notatki. Na tych ograniczonych powierzchniach trudno było rozwinąć praktyczną kreatywność. Niezależnie od tego, czy uczniowie generują pomysły, czy pracują nad rozwiązaniem problemu, musi być miejsce i potencjał do rozwoju.

Dlatego warto zmienić zwykłe biurko na stację roboczą. Firma Tennsco zaprojektowała przestrzeń z regulowanymi nogami i szyną zasilającą, aby umożliwić integrację notebooków i innych technologii. Co najważniejsze, możesz wybrać rozmiar, który jest odpowiedni dla Ciebie. Umożliwiaj uczniom korzystanie ze stacji roboczej na stojąco lub siedząco.

Dodaj zestaw ścienny do robotyki Makerspace firmy Mooreco, aby utrzymać ruchome eksperymenty i kreacje na stole. Specjalistyczne zaciski mocują sześciocalowe ścianki do stacji roboczej. W ten sposób eliminuje się konieczność demontażu i odkładania na bok w połowie ukończonych projektów.

biurko

PRZECHOWYWANIE TO PESTKA DZIĘKI DEDYKOWANYM SYSTEMOM MEBLOWYM

Cechą charakterystyczną takiego podejścia do zagospodarowania przestrzeni jest elastyczność, która pozwala uczniom na pracę cyfrową lub ręczną. Poza tym, istnieje potrzeba przechowywania. Uczniowie muszą mieć pod ręką wystarczającą ilość materiałów. Jednak potrzeba ta wykracza daleko poza standardowy papier i nożyczki, które trzymamy w jednej szafce.

 

Teraz istnieje potrzeba przechowywania green screenów, notatników, kartonów, szerokiej gamy materiałów plastycznych, klocków i wielu innych przedmiotów, które uczniowie wykorzystują do swoich kreacji. Mobilny wózek do przechowywania wanien firmy Mooreco jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania plastikowych wanien z pokrywami. Podziel się materiałami między grupami roboczymi lub klasami. Skoncentruj się na rozwoju, wybierając większy model o szerokości 29 cali.

Aby uzyskać zindywidualizowane opcje przechowywania, a także zwiększyć ilość materiałów budowlanych, warto rozważyć mega wieżę z przenośną tacą na pojemniki Smith System Cascade Series. Jest ona dostępna z drzwiami lub bez i mieści do 24 trzycalowych pojemników. Etykiety ułatwiają rozróżnienie, czyje projekty są w nich przechowywane.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Utworzenie biura lub przeprojektowanie istniejącego układu biura, który zwiększa efektywność...

Korzyści wynikające z zastosowania kabin z...

Boksy z ławkami łączą w sobie chęć ścisłej współpracy między pracownikami, oferując...

Wykorzystaj stanowiska pracy z ławkami, aby...

Firmy każdej wielkości w Los Angeles mogą zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć przyjazne...