Polecamy

Bezpieczna recepcja – jak ją wyposażyć i o czym pamiętać

Twój przewodnik do biura Feng Shui dla najlepszego środowiska...

Meble dziecięce

Utrzymanie dobrej formy podczas zdalnego nauczania


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

W ciągu ostatniego roku wiele się zmieniło. W miarę jak pandemia COVID-19 rozszerza się, wiele osób znajduje nowe sposoby na dostosowanie swoich rutynowych czynności do obecnych ograniczeń. Nikt nie wie tego lepiej niż nauczyciele, którzy w cudowny sposób znaleźli sposób na edukowanie amerykańskiej młodzieży za pośrednictwem ekranu komputera, często przy słabym połączeniu z Internetem. Wiele osób, w tym nauczyciele, ma trudności z codzienną aktywnością fizyczną przy nowych ograniczeniach.

Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie cierpią z powodu braku ruchu, a senność może prowadzić do takich stanów, jak depresja, lęk, otyłość i choroby serca. Na szczęście istnieją sposoby na walkę z brakiem aktywności. Nauczyciele, oczywiście, są na czele tych innowacyjnych pomysłów. Niezależnie od tego, czy chcesz utrzymać formę jako klasa, czy szukasz indywidualnej rutyny, eksperci oferują swoje porady na temat tego, jak utrzymać formę podczas zdalnego nauczania.

Filmy treningowe i sprzęt domowy to świetne miejsce na początek, jeśli zależy Ci na domowym fitnessie. Odpowiednie narzędzia mogą naprawdę podnieść poziom Twojej rutyny, według Marka Tiongco.

"Produkty do aktywnego siedzenia Worthington Direct pozwoliły mi na pewną kreatywność w moim treningu. Podczas blokady mogłem eksperymentować i stwierdzić, że aktywne stołki są zbalansowanymi ciężarkami (nie za lekkie, nie za ciężkie) i mogą być wykorzystywane zarówno do ćwiczeń złożonych, jak i izolacyjnych. Są świetne do rozwijania wytrzymałości mięśniowej, jednocześnie wprowadzając ciało w ruchy, do których nie jesteś przyzwyczajony (np. w końcu zacząłem znowu robić przysiady, ponieważ moje płaskostopie utrudnia mi balansowanie ciężkimi ciężarami)."

lekcje zdalne

"Jestem edukatorem szkolnictwa wyższego, głównym oficerem ds. Różnorodności w community college oraz założycielem i właścicielem Inclusive Action Institute. Kiedy edukacja przestawiła się na naukę online, przyniosło to zupełnie nowy stresor dla mnie jako profesjonalisty, a także dla mojego 8-letniego syna, który również uczęszcza na zajęcia online. Aby uniknąć wielogodzinnego siedzenia, wprowadziłam cztery strategie, które pozwalają mi się ruszać - dwie z nich stosuję z synem, a dwie samodzielnie.

Pierwszą strategią, którą zastosowałam, było kupienie sobie konwertera biurka stojącego, który bardzo mi pomógł, dzięki czemu jestem w stanie wstać i poruszać ciałem w ciągu dnia. Przez większość czasu moi studenci i współpracownicy nawet nie zdają sobie sprawy, że stoję i chodzę w miejscu. To jest wspaniałe! .... Ponieważ lubię pracować w różnych miejscach w całym domu, a nie chciałem inwestować w kolejne biurko, stworzyłem bardzo tanie rozwiązanie wykorzystując puste kartonowe pudełko. Położyłem średniej wielkości karton na jego boku i postawiłem go na blacie kuchennym..... Jestem w stanie wstać i pracować na komputerze w różnych miejscach w moim domu, jednocześnie wykonując ćwiczenia nóg na stojąco.

Dwie ostatnie strategie mogę wykonywać z moim dzieckiem. Kiedy widzę, że ma przerwę podczas swoich zajęć, mówię mu, że czas na przerwę w tańcu! .... Zazwyczaj robimy kombinację tańca mamy i syna, albo robimy bitwę taneczną, gdzie on robi swój udawany break-dancing (co zazwyczaj trochę go wykańcza), a ja robię robota lub coś głupiego. To naprawdę niezła zabawa!

Istnieje wiele zasobów online dla tych, którzy nie wiedzą, od czego zacząć, jeśli chodzi o filmy online.

ZOOM WORKOUTS

"Odkryłam, że najłatwiejszym sposobem na wprowadzenie ćwiczeń w ciągu dnia jest założenie ciężarków na kostki i robienie ćwiczeń na nogi pod biurkiem, gdy jesteśmy z dziećmi na Zoomie. Kiedy uczniowie mają krótką przerwę na pracę nad zestawem zadań, zakładam pod biurkiem ciężarki na kostki i wykonuję proste unoszenie nóg w seriach po 10. Nie pocę się i wydaje mi się, że to niewiele, ale uwierzcie mi, wasze nogi i brzuch poczują to następnego dnia. W ciągu całego dnia szkolnego, zwykle udaje mi się pracować w 20-30 zestawów. Wiem, że inni nauczyciele dostali stand up desks, aby uczyć swoje klasy z domu, i będą robić przysiady podczas chwilowych przerw, jak również, co uważam za świetny pomysł.

Dla niektórych, brak zainteresowania ćwiczeniami wynika z ogólnego braku zainteresowania lub znudzenia. Na szczęście istnieje wiele sposobów, aby pozostać aktywnym i zaangażowanym w tym samym czasie."

Dr Brent Goldman, założyciel zarówno Xceed Preparatory Academy, jak i Xceed Anywhere (wirtualnego gimnazjum i liceum), powiedział, że teraz, ponieważ nie dojeżdża tak często pomiędzy wszystkimi kampusami, odbywa dwa spacery dziennie. Kiedy dojeżdżał do pracy 100 mil lub więcej dziennie, słuchał audiobooków i stwierdził, że mu ich brakuje, więc zaczął więcej chodzić, aby móc słuchać i uczyć się.

"Dla wielu nauczycieli troska nie dotyczy tylko ich samych. Wielu pedagogów martwi się o samopoczucie swoich uczniów. Bez zajęć w sali gimnastycznej lub przerwy w lekcjach, dzieci niekoniecznie otrzymują ćwiczenia, których potrzebują, aby zachować zdrowie."

Dr Anna Gonzalez, dyrektor szkoły w Xceed Preparatory Academy w Daytona Beach na Florydzie (która działa w DME Sports Academy) zaoferowała te wskazówki dla nauczycieli i uczniów, aby zachować formę podczas zdalnego nauczania:

"Nauczyciele mogą robić zajęcia jogi lub proste rozciąganie ze swoją klasą, jeśli uczą się zdalnie lub wirtualnie. Nauczyciel może poprowadzić zajęcia lub pokazać film.

Uczniowie Xceed Preparatory Academy i DME Sports Academy otrzymują program ćwiczeń, który mogą wykonywać według własnego harmonogramu. Należy pamiętać, że są to elitarni sportowcy, więc ćwiczenia mogą nie działać na każdego.

Joga, ze względu na swoje fizyczne i emocjonalne korzyści, wydaje się być popularną opcją. Arash z LA Tutors również ją sugeruje i oferuje doskonałe propozycje zajęć na świeżym powietrzu, które pozwolą uczniom na aktywność podczas nauki."

JOGA: DOBRA DLA UMYSŁU I CIAŁA

"Istnieje wiele wspaniałych darmowych zajęć jogi online, a niektórzy nawet zaprojektowali krótkie lekcje, które byłyby idealne dla między zajęciami zdalnymi lub jako sposób na dodanie energii grupie uczniów na początku lekcji domowej.

Jeśli Ty lub Twoi uczniowie nie lubicie jogi, to jakiś inny krótki trening, taki jak skoki na skakance, skoki przez skakankę, czy nawet tylko rozciąganie, nadal będzie świetny. Ogłaszanie przerw na rozciąganie lub ćwiczenia może być świetnym sposobem na przerwanie długiego bloku lekcji lub utrzymanie koncentracji dzieci (np. "Jeszcze 15 minut i czas na przerwę na jogę!"). W przypadku starszych uczniów można również wprowadzić zadania, które wymagają od nich bezpiecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu, takie jak obserwacja zwierząt na zajęciach z biologii lub ekologii, która wymaga bezpiecznego spaceru po parku, albo zadanie z historii lub wiedzy o społeczeństwie, które wymaga spaceru po mieście w poszukiwaniu dowodów zjawisk historycznych (rozwój, gentryfikacja, historyczne budownictwo, takie jak wybrukowanie rzeki LA). Zadania te mogą zachęcić uczniów do wyjścia na zewnątrz, a także pomóc w złagodzeniu skutków utraty wycieczki, która normalnie byłaby częścią ich roku szkolnego. Jednak w przypadku takich zadań nauczyciele muszą być wyczuleni na potrzeby i realia swojej populacji uczniów i upewnić się, że takie zadanie będzie bezpieczne i dostępne dla wszystkich uczniów."

"Jestem uczniem, który jest zamknięty w domu. Niestety, "dom" to mieszkanie, a zbyt duży ruch może przeszkadzać sąsiadom, a ja naprawdę nie chcę mieć do czynienia ze skargami na hałas, podczas gdy mój stan psychiczny jest o wiele bardziej kruchy z powodu izolacji. Więc robię następną najlepszą rzecz: Jogę.

Wyposażona w antypoślizgową matę do jogi, którą kupiłam online i mnóstwo filmów na YouTube, nie tylko pomagam sobie zachować sprawność i zdrowie bez robienia zbyt dużego zamieszania, ale także pomaga mi utrzymać mój umysł nieco bardziej skupiony ze względu na jego medytacyjny aspekt.

Moja klasa nie robi zbyt wiele razem, poza siedzeniem przed komputerem i słuchaniem wykładu. Jednak niektórzy znajomi zaczęli iść w moje ślady, zamawiając maty do jogi i próbując rutynowych ćwiczeń."

Nawet jeśli nie masz ochoty na ćwiczenia w danym dniu, ważne jest, aby trzymać się rutyny. Ćwiczenie w ciągu dnia może być świetnym sposobem, aby dać sobie poczucie celu i harmonogramu przy jednoczesnym zachowaniu aktywności. Lindsey z WorldWise Tutoring oferuje swoje mądre rady.

DODAJ ĆWICZENIA DO SWOJEJ CODZIENNEJ RUTYNY

"Kluczem jest robienie czegoś aktywnego każdego dnia - bez wyjątków. W niektóre dni jest to po prostu 30-minutowy trening przed snem podczas oglądania telewizji..... Podczas ćwiczeń robię przerwy na złapanie oddechu i rozciągnięcie się, a jednocześnie szybko sprawdzam wiadomości w telefonie w poszukiwaniu pilnych spraw. Treningi wydają się iść szybciej, jeśli w tym samym czasie oglądam program na iPadzie....Dzięki temu, że ćwiczenia stają się nienegocjowalnym, płynnym i rozrywkowym dodatkiem do mojego dnia, jestem w stanie zachować zdrowie fizyczne i psychiczne."

"Obudź się o tej samej porze, co kiedyś, zanim wdrożono zdalne nauczanie. To pozwala Ci mieć dodatkowy czas rano pierwotnie przeznaczony na podróż do szkoły. Ponieważ teraz nie będziesz podróżować, możesz zamiast tego wykorzystać ten czas na ćwiczenia lub przygotowanie obfitego śniadania. Inną formą ćwiczeń może być sprzątanie lub zmiana wystroju mebli w domu. Możesz również wykonywać wirtualne ćwiczenia razem z przyjaciółmi, aby mieć przy sobie własny system wsparcia."

"Najlepszym sposobem na utrzymanie dobrej kondycji podczas zdalnej nauki jest wypracowanie porannej rutyny ćwiczeń. O wiele łatwiej jest obudzić się i ćwiczyć, niż próbować zmieścić to w późniejszych godzinach w ciągu dnia. Na przykład, student może obudzić się o 6 rano, robić crunche i rozciągać się przez 30 minut, a następnie rozpocząć naukę około 7 rano. Po trzymaniu się tego harmonogramu przez jakiś czas, będzie się on czuł naturalnie. Studenci mogą również używać smartwatcha z wbudowanym programem fitness. Im wygodniej jest ćwiczyć, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś wpisze to w swój dzień. Pamiętaj też, by co godzinę robić przerwy, by wstać, rozciągnąć się i pospacerować. Po każdej godzinie zdrowo jest zrobić sobie 10-minutową przerwę. Służy to utrzymaniu sprawności umysłowej bardziej niż fizycznej, ale jest równie ważne."

"Ćwiczę z samego rana, zanim zacznie się moja praca, robię częste przerwy na spacer lub udział w wyzwaniu przysiadów i trzymam niezdrowe przekąski w trudno dostępnym miejscu w kuchni. Zmieniliśmy również nasze zwykłe biurko w domu na biurko stojące; stanie przy biurku zwiększa spalanie kalorii i pomaga zmniejszyć ból pleców i ramion w porównaniu z siedzeniem na krześle. Moje cele fitness na nowy rok obejmują uczestnictwo w wyzwaniu przysiadów, pompek lub desek co miesiąc przez cały miesiąc oraz bieganie lub chodzenie 40 mil co miesiąc."

Dla uczniów, większość sukcesu ćwiczeń w domu zależy od wsparcia ich rodziców lub opiekunów.

RODZICE MOGĄ NADAĆ TEMPO

"Rodzice muszą zmniejszyć stres swoich dzieci poprzez pomoc w tworzeniu bardziej pielęgnującej i bardziej zabawnej atmosfery do nauki w domu - a mówiąc o atmosferze do nauki, nie skupiamy się wyłącznie na nauce akademickiej. Rozwój umiejętności fizycznych i społecznych musi być słusznie wprowadzony i wzmocniony przez rodzinę, nawet podczas i/lub szczególnie podczas tej pandemii. Wyznaczcie dzieciom czas, aby mogły oderwać się od swoich gadżetów i pobawić się z rodzeństwem. Poproś, aby wykonywały ćwiczenia lub może medytowały/ćwiczyły jogę razem.... Co ważniejsze, rodzice mogą chcieć zaangażować korepetytorów i trenerów akademickich, aby uzupełnić akademickie, fizyczne i społeczne potrzeby rozwojowe swoich dzieci."

"Pomagam nianiom zachować sprawność fizyczną podczas pracy z dziećmi w domu, więc byłem w stanie pomóc rodzicom dostosować ich pracę z rutyny, aby uwzględnić fitness. Inwestowanie w standup deck pozwala na miejsce na rozciąganie między spotkaniami i rozmowami telefonicznymi. Korzystanie 1/2 godziny lunchu, aby przejść się na spacer lub szybką przejażdżkę rowerem może być ożywczy (jeśli nie jest zbyt zimno). Filmy taneczne są ulubione, jeśli masz w domu dzieci i chcesz, aby trening był dla całej rodziny."

Czytaj więcej na: http://ardomeble.pl


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Niezbędne meble szkolne na powrót do klasy

Ponieważ jesienny rok szkolny 2021 zbliża się szybkimi krokami, mamy dla szkół biurka i...

Wykorzystanie elastycznych miejsc siedzących w...

Wraz z rozwojem świata zmienia się również sposób, w jaki kształcimy dzieci. Standard...

Praktyczne meble dla nastolatka

Potrzeby i świat nastolatka są wielkie, a pokoje dziecięce rzadko bywają bardzo obszerne...