Polecamy

Meble biurowe - w co wyposażyć biuro?

Meble biurowe na zamówienie czy nowoczesne, gotowe rozwiązania?

Meble biurowe

Twój przewodnik po wyposażeniu domowego biura


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Twoje domowe biuro może być tak proste lub wyrafinowane, jak tego potrzebujesz do pracy. Dla tych, którzy pracują zdalnie lub pracują w systemie hybrydowym, oto strategiczny przewodnik po wyposażeniu domowego biura.

Upewnij się, że jest dobrze wyposażone i dobrze skomunikowane. Przestrzeń powinna być przyjemna i wygodna do pracy, tak jak w biurze korporacyjnym.

Przyjrzyjmy się, co sprawia, że domowe biuro jest zachęcające dla firm działających w domu i pracowników zdalnych.

Sporządź listę swoich potrzeb

Zaczynając przewodnik po wyposażeniu domowego biura, jedną z pierwszych ważnych rzeczy jest sporządzenie listy potrzeb, którymi należy się zająć.

Twoje fizyczne potrzeby mogą być minimalne, takie jak miejsce na komputer, szafka na dokumenty, drukarka i pobliskie gniazdka do ładowania komputerów i telefonów.

Jak często będziesz rozmawiał przez telefon lub online z klientami i potencjalnymi klientami?

Niezawodne połączenie internetowe i smartfon są niezbędne. Przydatny jest zestaw słuchawkowy, dzięki któremu unikniesz trzymania telefonu między szyją a ramieniem. W ten sposób masz wolne ręce i nie ryzykujesz skurczów mięśni.

Kup panele dźwiękowe, jeśli istnieje możliwość hałasu od dzieci lub zwierząt domowych. 2010 Meble biurowe ma wielkie opcje, które są idealne dla biura korporacyjnego lub ustawienia biura domowego. Mają atrakcyjne projekty w różnych kolorach.

Panele, aby zmniejszyć hałas lub wyznaczyć przestrzeń są szczególnie ważne, jeśli masz zamiar mieć współpracowników lub klientów zatrzymujących się odwiedzić.

Nie zapominaj o otoczeniu, nawet jeśli rozmawiasz z klientami lub współpracownikami. Co będą widzieć w Twoim tle?

Twoja największa potrzeba w domowym biurze jest prawdopodobnie taka, którą wszyscy rozumiemy: miejsce do koncentracji.

Elementy efektywnego domowego biura

Zrób przestrzeń odrębną od reszty domu, aby zapobiec lub ograniczyć rozpraszanie uwagi. Nie pozwól, aby telewizja, przekąski w lodówce i szczekające psy ciągnęły cię w dół.

Postaraj się umieścić swoje biuro w miejscu z dużą ilością przestrzeni, aby nie czuć się ciasno.

Możesz mieć swoje biuro w pokoju, który jest całkowicie oddzielony od reszty obszaru mieszkalnego, ale jeśli jesteś w rogu salonu lub pokoju rodzinnego, a następnie użyć roślin wewnętrznych, aby stworzyć separację. Ekrany prywatności, które spoczywają na podłodze mogą służyć temu samemu celowi, podobnie jak element taki jak ruchoma biała tablica.


Zdjęcie: Snowsound Baffle Panel dźwiękowy

W Los Angeles i Orange County, masz również możliwość pracy na patio w komfortowych temperaturach przez około 9 do 10 miesięcy w roku. To może być Twoja druga przestrzeń, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Zachowaj minimalizm

Nie pozwól, aby przestrzeń była tak zagracona, że miejsce pracy stanie się magazynem. Zdobądź potrzebną szafkę na dokumenty i rozważ użycie boksu jako rozwiązania. Wiemy, że termin "prostopadłościan" ma negatywne skojarzenia, ale obecnie istnieją atrakcyjne rozwiązania modułowe, które można wykorzystać w domowym biurze.


Zdjęcie: HON Abound Workstation Storage

Wiele z nich posiada małe szafki z szufladami, takie jak HON Abound Workstation z regulowaną wysokością. Dostępne są liczne konfiguracje, a szkło matowe jest opcją zapewniającą prywatność.

Dobierz właściwe światło

Znajdź miejsce, w którym do pomieszczenia wpada najwięcej naturalnego światła. Wykorzystaj również oświetlenie otoczenia, aby nie musieć mrużyć oczu, aby zobaczyć ekran komputera.

Właściwy rodzaj oświetlenia jest częścią ergonomii, dzięki której otoczenie jest komfortowe dla pracownika. Właściwe oświetlenie zmniejsza zmęczenie oczu i możliwość wystąpienia bólu głowy.

Lampy nie potrzebują dużo miejsca na biurku. Lampka biurkowa Workrite Fundamentals 2 ma minimalną podstawę i wąskie ramię, ale nie rezygnuje z rozmiaru na rzecz możliwości dzięki zasilanym diodami LED wysokim światłom.


Zdjęcie: Workrite Fundamentals 2 Task Light

Usiądź wygodnie

Jednym z najważniejszych punktów do pokrycia w swoim przewodniku do wyposażenia domowego biura jest to, że Twoje zdrowie powinno być zawsze na pierwszym miejscu. A w większości przypadków chodzi o właściwą ergonomię.

Podtrzymujące krzesło to konieczność, a nie luksus. Pomyśl, ile godzin spędzasz na krześle w ciągu typowego dnia pracy. Do tego dochodzą sporadyczne wieczory i weekendy.

Ergonomiczne krzesła mają podparcie dla pleców i lędźwi, aby odciążyć kręgosłup i mięśnie dolnej części pleców. Rób swoje, siedząc z prawidłową postawą.


Zdjęcie: Krzesło Humanscale Liberty Task

Sprawdź Humanscale Liberty Task Chair jako przykład wysokiej jakości krzesła biurowego. Wyposażone jest w system odchylania, który automatycznie dostosowuje się do wagi i ruchów ciała użytkownika.

Dostosuj biurka

Długotrwałe siedzenie nadwyręża dolną część pleców. Siedząc, obciążasz kręgosłup podwójną wagą ciała.

Korzystaj z biurka o regulowanej wysokości, lub innego pomysłu, aby mieć powierzchnię, która jest wyższa niż typowa powierzchnia biurka. Postaw wyższe krzesło z wygodnym oparciem, abyś mógł siedzieć lub stać, kiedy chcesz.


Zdjęcie: Deskmakers Haverford Touchdown Table

Pamiętaj o przerwach

Wymagania domowe mogą oznaczać, że będziesz zmuszony robić przerwy, aby odebrać pocztę, nakarmić zwierzęta domowe, pomóc dzieciom lub odebrać je ze szkoły. Jeśli siedzisz nawet przez dwie godziny, pamiętaj o 15-minutowej przerwie na rozciąganie.

To nie jest strata czasu ani przerwa. Pomoże ona utrzymać krążenie krwi i zmniejszy szanse na zamglony umysł w ciągu dnia.

Spraw, aby Twoje domowe biuro było pozytywnym miejscem

Praca, ze swej natury, ma nieodłączny poziom stresu do niego. Zaprojektuj i umebluj swoje domowe biuro tak, aby było wygodne i stanowiło pozytywną przestrzeń. W ten sposób będziesz mógł dać z siebie wszystko, niezależnie od tego, czy pracujesz na własny rachunek, czy jesteś pracownikiem zdalnym.

Pracownicy mogą funkcjonować w domowym biurze tak samo jak w biurach korporacyjnych, które Harvard Business Review określa jako "przestrzeń kultury, zapewniającą pracownikom kotwicę społeczną", która umożliwia współpracę zawodową.

Jako przewodnik po wyposażeniu domowego biura, nie można podkreślić jednej rzeczy: Twoje domowe biuro nie powinno być traktowane jako dodatek, ale jako centrum o strategicznym znaczeniu.

Możemy być Twoim przewodnikiem po wyposażeniu domowego biura

Stwórz niezwykłą przestrzeń.

Skorzystaj z pomocy ekspertów przy planowaniu przestrzeni biurowej, niezależnie od tego, czy jest to biuro firmowe, biuro hybrydowe, czy dedykowane biuro domowe. Zespół 2010 Office Furniture posiada półwieczne doświadczenie w projektowaniu i wyposażaniu przestrzeni dla wiodących firm z Południowej Kalifornii i zasłużonych organizacji non-profit.

Skontaktuj się z nami, aby podzielić się swoimi potrzebami. Będziemy szczęśliwi, aby być twoim przewodnikiem do wyposażenia swojego domowego biura.

Przeczytaj także: Essentials for the Corporate and Home Office Spaces
Zdjęcie główne: SitOnIt Seating Wit ChairResources
& Special Thanks to Respective Product Manufacturers:Deskmakers, HON, Humanscale, SitOnIt Seating, Snowsound & WorkriteSprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Utworzenie biura lub przeprojektowanie istniejącego układu biura, który zwiększa efektywność...

Korzyści wynikające z zastosowania kabin z...

Boksy z ławkami łączą w sobie chęć ścisłej współpracy między pracownikami, oferując...

Wykorzystaj stanowiska pracy z ławkami, aby...

Firmy każdej wielkości w Los Angeles mogą zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć przyjazne...