Polecamy

Pokój ucznia w stylu skandynawskim

Przewodnik zakupowy dla biurek komputerowych

Meble biurowe

Przygotowania do udanego powrotu do szkoły


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Wielu uczniów powróciło do nauki w szkole. I chociaż szkoły miały okazję przetestować uaktualnione protokoły dotyczące zdrowia i higieny, to nadal pozostaje kilka zmian, które należy zintegrować. Co najważniejsze, przygotowanie do powrotu do szkoły jest teraz możliwe dzięki dedykowanemu wyposażeniu, które pozwala zachować maksymalną elastyczność.

SERIA HORIZON KLEAN KART FIRMY MARCO GROUP JEST IDEALNA DO UDOSKONALONYCH PROTOKOŁÓW SPRZĄTANIA W KLASACH I STOŁÓWKACH

Większość administratorów szkół odkryła, że stare wózki do sprzątania nie są już przydatne. Zamiast tego poszukują wózków, które można szybko przenosić z miejsca na miejsce. Producent zaprojektował wózek Klean Kart serii Horizon z certyfikatem GreenGuard Gold właśnie w tym celu - i o wiele więcej. Koordynacja kolorystyczna zewnętrznych laminatów pozwala na oddzielenie poziomów klas i lokalizacji w kampusie.

Wózki są przeznaczone do szybkiego odkażania między grupami lub bardziej gruntownego sprzątania na koniec dnia. Dzięki temu, że wszystkie materiały znajdują się na wózku, a pojemnik na śmieci jest jego częścią, te samodzielne jednostki zapewniają łatwą zgodność z nowymi protokołami.

POZWÓL NA NAUKĘ W GRUPIE DZIĘKI PRZEZROCZYSTYM PRZEGRODOM STOŁOWYM MARVEL

Jedno z najczęściej zadawanych pytań przez nauczycieli dotyczy nauki w grupach. Ponieważ tego typu projekty są niezbędne w nauczaniu w klasie, producent zaprojektował przezroczyste przeg rody na stoły, które aktywnie umożliwiają funkcjonowanie w pomieszczeniu.

Dostępne w wersji czterokierunkowej i ośmiokierunkowej, pozwalają na aktywną współpracę oraz interakcje społeczne w kawiarni lub laboratorium naukowym. Co najlepsze, klipsy utrzymujące ścianki działowe na miejscu są pomalowane farbą antybakteryjną, co pozwala na łatwą integrację z protokołami dezynfekcji.

powrót do szkoły

MOBILNE CENTRUM MYCIA RĄK STEVENS INDUSTRIES UTRZYMUJE RĘCE WOLNE OD ZARAZKÓW

Wielu administratorów zastanawiało się, jak poradzić sobie z ograniczoną liczbą umywalek dostępnych dla uczniów. Dodanie mobilnego centrum mycia rąk minimalizuje tłok w klasie, gdy nadchodzi czas mycia rąk. Co najlepsze, można je przenosić do różnych sal lekcyjnych. Zwiększa to użyteczność centrum w środowisku klasowym. Czy wspomnieliśmy, że nie trzeba mieć żadnych rur, aby móc z niego korzystać?

ZMAKSYMALIZUJ PRZESTRZEŃ UŻYTKOWĄ DZIĘKI KRZESŁU GROOVE FIRMY SMITH SYSTEM

Krzesło Groove posiada uformowaną powierzchnię siedziska, która zapewnia komfort w klasie, stołówce, bibliotece lub przestrzeni twórczej. Do wyboru są wysokości 14″, 16″ i 18″ (co jest dobrą opcją dla uczniów klas piątych i starszych). Szybko zorganizuj salę lekcyjną, dostosuj przestrzeń do swoich potrzeb lub wynieś instrukcje na zewnątrz. Krzesła można wyposażyć w opcjonalne stalowe lub filcowe ślizgacze.

SPRAW, BY NOSZENIE MASEK STAŁO SIĘ ZABAWĄ DZIĘKI WZORZYSTYM MASKOM NA TWARZ FIRMY THE CHILDREN'S FACTORY

Dostępne w opakowaniach po 20 i 80 sztuk, te wzorzyste mas ki z tkaniny są dostosowane do potrzeb dzieci i wykonane z dwuwarstwowej bawełny wielokrotnego użytku. Otwór w kieszeni pozwala rodzicom na dodanie filtrów, jeśli sobie tego życzą. Konstrukcja jest zgodna z zaleceniami CDC.

PRZENOŚNE POWIERZCHNIE DO PISANIA Z SURFEM FIRMY ECR4KIDS

Te przenośne powierzchnie do pisania są dostępne w opakowaniach po dziesięć sztuk i w różnych kolorach. Surf jest odpowiedni dla notebooków, laptopów i książek. Jest to jedno z wielu narzędzi, z których mogą korzystać szkoły różnej wielkości oraz różne grupy wiekowe podczas przygotowań do powrotu do szkoły.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Utworzenie biura lub przeprojektowanie istniejącego układu biura, który zwiększa efektywność...

Korzyści wynikające z zastosowania kabin z...

Boksy z ławkami łączą w sobie chęć ścisłej współpracy między pracownikami, oferując...

Wykorzystaj stanowiska pracy z ławkami, aby...

Firmy każdej wielkości w Los Angeles mogą zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć przyjazne...