Polecamy

Wykorzystanie elastycznych miejsc siedzących w sali lekcyjnej

Korzyści płynące z zastosowania otwartych boksów w Los Angeles

Meble biurowe

Przewodnik po zakupach stołów konferencyjnych


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Jak w przypadku wszystkich zakupów mebli biurowych, wybór nowego stołu konferencyjnego może być zniechęcającym zadaniem. O jakich czynnikach należy pamiętać podczas zakupów nowego stołu konferencyjnego? W tym przewodniku zakupu omówimy kilka kluczowych kwestii i mamy nadzieję, że dzięki temu zakup stołu konferencyjnego będzie łatwiejszy i mniej zagmatwany.

Poznaj swoją przestrzeń. Pierwszą rzeczą, którą należy rozważyć przy wyborze odpowiedniego stołu konferencyjnego dla Twojej firmy, jest wiedza o tym, na ile miejsca masz stół. Podczas gdy możesz chcieć wystarczająco duży stół konferencyjny, aby pomieścić jak najwięcej osób, ważne jest, aby pamiętać o pozostawieniu wystarczającej ilości miejsca w pokoju na krzesła, aby wygodnie odsunąć je od stołu, aby umożliwić ludziom chodzenie wokół stołu i aby dodać dodatkowe meble do pokoju. Pamiętaj, że sala konferencyjna potrzebuje więcej mebli niż tylko stół konferencyjny i krzesła konferencyjne - możesz również potrzebować miejsca na półki na książki, kredens do serwowania, mównicę lub inne przedmioty.

Pamiętaj, aby dopasować. Jeśli masz już inne meble w swojej sali konferencyjnej, pamiętaj o tym, jak ważne jest dopasowanie nowego stołu konferencyjnego do istniejących elementów. Dla wielu firm wizerunek, jaki prezentują, jest ważny, a pokój pełen niedopasowanych mebli prawdopodobnie zaprzeczy ich pożądanemu wizerunkowi. Jeśli nie masz istniejących mebli w swojej sali konferencyjnej, pamiętaj o dodatkowych elementach, które możesz chcieć dodać później, i upewnij się, że możesz dostać te elementy w tym samym kolorze lub wykończeniu stołu konferencyjnego, który planujesz kupić.

Ile osób? Chociaż, jak wspomniano powyżej, możesz chcieć mieć tak duży stół konferencyjny, jaki tylko zmieścisz w swojej sali konferencyjnej, zastanów się, ile osób zazwyczaj uczestniczy w spotkaniach. Podczas gdy duży stół konferencyjny mogący pomieścić dwadzieścia osób może wyglądać imponująco, może być zbyteczny, jeśli twoje spotkania składają się zazwyczaj tylko z czterech lub pięciu osób.

Pamiętaj o proporcjach. Jednym z częstych błędów popełnianych przy wyborze stołu konferencyjnego jest wybór takiego, który nie jest proporcjonalny do krzeseł konferencyjnych, które będą przy nim stały. Staraj się unikać łączenia stołu konferencyjnego z krzesłami, które są zbyt duże, przez co ludzie czują się ciasno i zbyt blisko siebie, lub z krzesłami, które są zbyt małe lub krótkie, przez co ludzie czują się przytłoczeni przez stół konferencyjny.

Jaki kształt jest najlepszy? Stoły konferencyjne dostępne są w różnych kształtach, które nie tylko decydują o tym, jak dobrze stół konferencyjny może pasować do pomieszczenia, ale również mogą wpłynąć na nastrój panujący w sali konferencyjnej. Na przykład, okrągły stół zapewnia wszystkim równe szanse i zachęca do współpracy. Z drugiej strony, stół prostokątny może sprawić, że jedna osoba stanie na czele grupy i ustanowi hierarchię w Twojej sali konferencyjnej. Stoły konferencyjne w kształcie łodzi to kolejna opcja, która staje się coraz bardziej powszechna i pozwala na połączenie hierarchicznego ustawienia i współpracy.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Utworzenie biura lub przeprojektowanie istniejącego układu biura, który zwiększa efektywność...

Korzyści wynikające z zastosowania kabin z...

Boksy z ławkami łączą w sobie chęć ścisłej współpracy między pracownikami, oferując...

Wykorzystaj stanowiska pracy z ławkami, aby...

Firmy każdej wielkości w Los Angeles mogą zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć przyjazne...