Polecamy

Wykorzystanie elastycznych miejsc siedzących w sali lekcyjnej

Pokój ucznia w stylu skandynawskim

Blog

Projektowanie małej recepcji


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Czy szukasz do projektowania obszaru recepcji, ale mają ograniczoną przestrzeń? Tylko dlatego, że nie masz duży pokój recepcji nie oznacza, że nie można zrobić to wygląda świetnie, a jednocześnie jest funkcjonalny! Mamy pokryte kilka wskazówek na temat rodzaju mebli i wystroju, który działa idealnie dla małych obszarów recepcji.

Siedziska belkowe

Siedziska belkowe to świetny sposób na zapewnienie miejsc siedzących w poczekalni przy jednoczesnym zachowaniu przestrzeni. Siedzenia są połączone stalową belką, która biegnie wzdłuż spodu siedzeń. Większość z nich wykonana jest z polipropylenu, co ułatwia czyszczenie.

Stoliki końcowe

Przy ograniczonej przestrzeni w recepcji może nie być wystarczająco dużo miejsca na pełnowymiarowy stolik kawowy. Stoliki końcowe, takie jak ten szklany z naszej kolekcji Symphony, są doskonałym rozwiązaniem dla małych przestrzeni, w których goście chcą mieć miejsce na postawienie napojów i materiałów do czytania. Masz nawet miejsce, aby dodać małą lampkę do czytania, jeśli tak sobie życzysz.

Przechowywanie i dekoracja

Jeśli szukasz sposobu na to, aby goście mogli powiesić swoje płaszcze podczas wizyty, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca, wieszak na płaszcze montowany na ścianie może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nasz Mode Wall Mount Coat Rack zapewnia właśnie takie rozwiązanie.

Stojaki na czasopisma, takie jak ten, oferują wygodne i oszczędzające miejsce miejsce do umieszczenia materiałów do czytania. Ten szczególny stojak na czasopisma posiada przezroczyste przegródki, które zapewniają pełną widoczność materiałów, ułatwiając gościom szybkie znalezienie i wybranie czegoś, co im się podoba.

To tylko niektóre ze sposobów, w jakie możesz sprawić, by Twoja mała recepcja była funkcjonalna. Jeśli chcesz znaleźć więcej inspiracji, przejrzyj wszystkie nasze meble do poczekalni, lobby i recepcji.

Jak sprawić, aby Twoi goście czuli się mile widziani

Kiedy nowi goście odwiedzają Twoje biuro, chcesz mieć pewność, że zrobisz świetne pierwsze wrażenie, prawda? Robienie dobrego wrażenia twarzą w twarz jest ważne, ale Twoje biuro powinno pozostawić pozytywne wrażenie również u gości, ponieważ jest to część ich doświadczenia związanego z wizytą.

Odprężająca atmosfera w biurze może sprawić, że goście poczują się komfortowo i pozostawią po sobie długotrwałe wrażenie. Od mebli biurowych po wystrój, wszystkie te elementy przyczyniają się do stworzenia relaksującej przestrzeni.

Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na to, aby goście czuli się mile widziani:

Estetyczny wystrój biura

Wystrój Twojego biura może nadać ton reszcie odwiedzających je gości. Zrób ciepłe i zachęcające pierwsze wrażenie z niskimi kolorami farb i sztuką ścienną. Ładny dywanik może również sprawić, że recepcja biurowa będzie bardziej atrakcyjna i dopełni wystrój Twojego biura.

Wygodne siedzenia recepcyjne

Jeden sposób można stworzyć relaksującą atmosferę jest mieć nowoczesne, wygodne siedzenia recepcji. Posiadanie mebli z wielkim wzornictwem i wygodą położy gości na luzie, zapewniając jednocześnie estetyczny wygląd.

Stoliki do poczekalni i materiały do czytania

Innym sposobem, aby Twoja recepcja poczuć się bardziej komfortowo jest mieć stół do poczekalni dla gości, aby mieć miejsce, aby umieścić napoje. To zawsze dobry pomysł, aby mieć materiały do czytania dostępne dla gości podczas ich oczekiwania, jak również. Stojak na czasopisma to świetny sposób na przechowywanie czasopism, przy jednoczesnym zachowaniu bałaganu w recepcji.

Gdy wiesz już mniej więcej jak powinna wyglądać recepcja twojego biura to zachęcamy sprawdzić ranking mebli biurowych i gabinetowych i wybrać coś dla siebie.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Jakie meble wybrać do wnętrza salonu...

Salony fryzjerskie cieszą się dużą popularnością. Profesjonalni fryzjerzy są dostępni...

Jak dodać trochę prywatności za pomocą mebli...

Trendy w projektowaniu mebli biurowych nadal sprzyjają otwartej koncepcji biurowej, gdzie prywatne...

Akcesoria do pomieszczeń recepcyjnych

Twoja recepcja to pierwsze wrażenie, jakie ktoś odnosi wchodząc do Twojego biura i nadaje ton...