Polecamy

Twój przewodnik do biura Feng Shui dla najlepszego środowiska...

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Meble dziecięce

Niezbędne meble szkolne na powrót do klasy


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Ponieważ jesienny rok szkolny 2021 zbliża się szybkimi krokami, mamy dla szkół biurka i krzesła z szybką dostawą, gotowe do użycia przez 24 godziny na dobę. Zapewniamy, że spełniają one wymagania dotyczące zachowania dystansu społecznego.

Odstępy społeczne w klasach są kluczowe, dlatego wiele szkół zamawia indywidualne biurka z otwartym frontem, aby zapewnić zalecane odstępy. Biurka Virco 785 Dąb średni są niedrogie i łatwe w montażu.

Biurka Virco są sprzedawane pojedynczo, ale mają dodatkowe opakowania zbiorcze i pakiety klasowe do wyboru. Dodatkowe produkty do szybkiej wysyłki dla całego kampusu można znaleźć tutaj.

"Szkoły stoją przed ogromnym wyzwaniem i jako rodzic mam nadzieję, że kreatywne myślenie i sumienne planowanie może sprawić, że nasze szkoły będą bezpieczne zarówno dla uczniów jak i pracowników."

ŚRODKI ZAPOBIEGAWCZE W KLASIE

PRZEGRODY I OSŁONY NA KICHANIE

szkoła

Przezroczyste przegrody i ścianki działowe są również gorącym towarem dla szkół, ponieważ zapewniają barierę ochronną, przy jednoczesnym zachowaniu widoczności i naturalnego światła dla uczniów. Bariery te mogą tworzyć podziały na blatach lub między biurkami dzięki przenośnym, wolnostojącym ściankom działowym. Nie tylko zapewniają one ochronę, ale wiele barier jest zaprojektowanych z łatwego do czyszczenia akrylu, który można wycierać między zajęciami.

HIGIENA RĄK

Łatwo dostępne stanowiska do odkażania rąk i przenośne umyw alki to obowiązkowy element wyposażenia sali lekcyjnej. Stacje te zachęcają do mycia rąk, pomagają zachować zdrowie i zapobiegają rozprzestrzenianiu się zarazków.

MASKI

Znajdź wybór masek na twarz, które ochronią Twoich pracowników, uczniów, gości i klientów przed COVID-19. CDC sugeruje, że noszenie maski pomaga chronić przed wirusami i innymi zarazkami przenoszonymi przez krople w układzie oddechowym. Te KN95, chirurgiczne i non-surgical klasy jednorazowe maski i osłony twarzy dodać warstwę ochrony, gdy wrócisz do klasy, biura i miejsc publicznych. Kupuj masowe ilości, które są łatwe do rozprowadzenia w biurach i placówkach szkolnych.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Utrzymanie dobrej formy podczas zdalnego nauczania

W ciągu ostatniego roku wiele się zmieniło. W miarę jak pandemia COVID-19 rozszerza się, wiele...

Wykorzystanie elastycznych miejsc siedzących w...

Wraz z rozwojem świata zmienia się również sposób, w jaki kształcimy dzieci. Standard...

Praktyczne meble dla nastolatka

Potrzeby i świat nastolatka są wielkie, a pokoje dziecięce rzadko bywają bardzo obszerne...