Polecamy

Jak sprawić, by pokój „rósł” razem z dzieckiem?

Akcesoria do pomieszczeń recepcyjnych

Meble biurowe

Nadanie biurom nowej energii dzięki świeżym wskazówkom dotyczącym wystroju wnętrz.


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

W nadchodzącym roku wielu z nas zaczyna pracę od nowa i szuka sposobów na odświeżenie swojego biura. I jak większość rzeczy, chcemy, aby nasze miejsce pracy wyglądać i czuć się lepiej, jak również pracować bardziej efektywnie dla naszych potrzeb. Te wielkie porady biurowe projektowania wnętrz nie tylko pomagają odmienić i podnieść swoją przestrzeń biurową, ale naprawdę są bardziej praktyczne niż myślisz - i niewiarygodnie proste do włączenia.

W sumie chodzi o to, aby wnieść nową pozytywność, więc nie zapomnij się dobrze bawić.


Zdjęcie: ODS Artiv Workstation

Projektowanie wnętrz Porady biurowe

Nudne środowiska biurowe powinny odejść w niepamięć, ponieważ istnieją ogromne możliwości zaprojektowania miejsca pracy, które będzie odzwierciedlało Twoją markę. Nie martw się o nadszarpnięty budżet, ponieważ modułowe wyposażenie pozwala na rozpoczęcie od niewielkich rozmiarów i rozbudowę w miarę potrzeb.

Dobrze zaplanowane biuro może podnieść morale i być kluczem do zatrzymania największych talentów. Prowadzi to do większej produktywności i rentowności.

Ale jak stworzyć najlepsze wnętrze?

Zaplanuj obszar

Pierwszą z tych wskazówek biura projektowania wnętrz jest planowanie. Zwróć uwagę na personel, ich zadania i jak często są w biurze. Kto pracuje w pełnym wymiarze godzin, w biurze, a kto pracuje hybrydowy harmonogram pracy w biurze i pracy zdalnej?

Wymień swoje potrzeby, w tym:

  • Liczba stanowisk pracy
  • Elastyczne miejsca spotkań
  • Plany komunikacji z pracownikami zdalnymi
  • Przechowywanie danych


Zdjęcie: Deskmaker Catalina Storage

Nie zagracaj przestrzeni meblami, zostaw otwartą przestrzeń tam, gdzie to możliwe. To działa jak biała przestrzeń na stronie internetowej, która przyciąga ludzi.

Odzwierciedlaj swoją markę

Projekt biura jest odbiciem Twojej marki. Jeśli jesteś profesjonalną firmą, nie musisz być sztywny i formalny, ale powinieneś wzbudzać zaufanie wśród swoich pracowników i klientów, którzy przychodzą z wizytą.

Zacznij od momentu otwarcia drzwi do biura. Upewnij się, że pierwsze wrażenia w recepcji i foyer są dobrze odebrane. Użyj mebli, które są przyjazne, aby nie sprawiały wrażenia barier.


Zdjęcie: Global Adaptabilities Reception Desk (recepcja)

Spójrz na biurko recepcyjne DeskMakers Overture jako przykład jasnego koloru, który jednocześnie wnosi do biura unikalny wygląd drewna.

Miej wygodne siedzenia dla gości, którzy muszą poczekać.

Możesz również sprawdzić stronę 2010 Office Furniture's Office Inspirations, aby zobaczyć jak kolory, rozmieszczenie boksów i ławek na otwartym planie wpływają na otoczenie, w połączeniu z tymi wskazówkami dotyczącymi aranżacji wnętrz biurowych.

Oświetlaj swoje przestrzenie

Jednym z najważniejszych wskazówek biurowych projektowania wnętrz jest adres swojego oświetlenia biurowego.

Strumień jak najwięcej naturalnego światła, jak to możliwe. Powiększ okna, użyj świetlików lub stwórz przestrzenie zewnętrzne na patio i balkonach.

Udowodniono, że naturalne światło podnosi morale, pomaga pracownikom być tak produktywnymi, jak to tylko możliwe i pomaga im dobrze spać w nocy.


Zdjęcie: Koncept Gravy Desk Light

Dobrze oświetlone biuro jest częścią ogólnego zastosowania ergonomii. Sprawdź najlepsze akcesoria oświetleniowe, aby bolące i zmęczone oczy nie stały się problemem.

Lampy biurkowe, lampy podłogowe i lampki koncepcyjne LED, takie jak Koncept Mr. GO! Lantern, z wygiętym uchwytem, zapewniają odpowiednią ilość światła na stanowisku pracy. Można je łatwo przemieszczać po biurze lub do wspólnej poczekalni.

Wykorzystaj naturalne materiały

Kompaktowe biura mogą być zachęcające i odzwierciedlać markę tak samo, jak ich rozległe korporacyjne odpowiedniki. Przyciągające wzrok koncepcje wprowadzają zieleń do biura w unikalny sposób, jak na przykład Nevins Bio Canvas Frame. Jest to bezobsługowa kolekcja mchu, kory i kamieni na łatwych do zainstalowania ramach.


Zdjęcie: Nevins Bio Canvas

Wdrażając projekt zielonego biura, wprowadź więcej natury do środowiska pracy, co znane jest jako biophilic design. Koncepcja ta nie jest nowa; przypomnij sobie Wiszące Ogrody Babilonu. Ten projekt pomaga nam odnowić i na nowo nawiązać kontakt z naturą.

Więcej pomysłów i wiedzy można uzyskać w sklepie detalicznym z herbatą w Brazylii, w którym działa popularna marka. W sklepie wykorzystano mnóstwo naturalnych materiałów i przedmiotów, takich jak lina na schodach, jak widać na stronie Dezeen.com.

Zadbaj o zdrowie

Dzisiejsze biura mogą promować zdrowie pracowników dzięki zastosowaniu specjalistycznych tkanin i wielu akcesoriów, które ograniczają rozprzestrzenianie się szkodliwych bakterii. Przykładem jest biuro Social Distancing Office, w którym zastosowano tkaniny antybakteryjne, osłony blatów i ekrany chroniące prywatność.


Zdjęcie: Enwork Deskwrap Screen

Wolnostojące ekrany dostępne są w różnych wysokościach i odcieniach.

Spróbuj sklejki

Sklejka jest dobrze znana w budownictwie mieszkaniowym jako materiał na ściany i pokrycie dachów, ale można ją również wykorzystać do stworzenia stylowych biur, jak widać w artykule Dziesięć stylowych wnętrz ze sklejki, które nadają materiałowi luksusowy wygląd.

Stwórz ławki lub zwiększ ilość miejsca do przechowywania za pomocą sklejki.

Materiał ten może działać jako ciepły dzielnik przestrzeni i bariera dźwiękowa. Udekoruj za pomocą wiszących koszyków wypełnionych roślinami wewnętrznymi, udekoruj drewno tkaninami lub obiema tymi rzeczami.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać porady dotyczące projektowania wnętrz biur

Uzyskaj informacje na temat swojego potencjalnego projektu lub przeprojektowania dzięki niezobowiązującej konsultacji. Nasz zespół w 2010 Meble biurowe ma dekady doświadczenia w doradzaniu i zaopatrywaniu dużych korporacji, wiodących uniwersytetów i małych firm w całym basenie Los Angeles, Orange County i Inland Empire.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej porad biurowych projektowania wnętrz i podzielić się swoimi pytaniami. Chętnie pomożemy!

Czytaj także: Zaplanuj swoje biuro pod kątem doświadczeń pracowników
Zdjęcie główne: Friant System 2 ScreensResources
& Special Thanks to Respective Product Manufacturers:Deskmakers, Enwork, Global, Koncept, Nevins & ODSSprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Utworzenie biura lub przeprojektowanie istniejącego układu biura, który zwiększa efektywność...

Korzyści wynikające z zastosowania kabin z...

Boksy z ławkami łączą w sobie chęć ścisłej współpracy między pracownikami, oferując...

Wykorzystaj stanowiska pracy z ławkami, aby...

Firmy każdej wielkości w Los Angeles mogą zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć przyjazne...