Polecamy

Jak tanio zmienić pokój dziecięcy w pokój nastolatka?

Meble biurowe - w co wyposażyć biuro?

Meble biurowe

Meble biurowe - w co wyposażyć biuro?


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Nowoczesne metody pracy wymagają nowoczesnych rozwiązań biurowych - z wykorzystaniem inteligentnych mebli biurowych. Przekształcenie krajobrazu biurowego w krajobraz miasta - inspirujące, wszechstronne i wielopłaszczyznowe. Dzięki szerokiej palecie produktów dla wszystkich stref i obszarów biurowej przestrzeni życiowej meble biurowe Bene oferują wszechstronne i indywidualne możliwości aranżacji. Bene łączy najwyższą jakość i funkcjonalność mebli biurowych z nowoczesnym wzornictwem i innowacyjną technologią.

Miejsca pracy

Wszystko jest tam, czego potrzebujesz, aby wydajnie pracować. Przejrzyste, funkcjonalne, ustawione w odpowiednim miejscu i na odpowiedniej wysokości. Twoje biurko jest osłonięte akustycznie i wizualnie przez ekrany po bokach oraz trzeci poziom roboczy z przodu.
W pobliżu znajduje się praktyczny, mobilny schowek. Uzupełnieniem jest wystarczająca ilość miejsca do przechowywania w tle. Do tego dochodzi ergonomiczne krzesło obrotowe, które dopasowuje się do każdego ruchu.

Spotkanie / Konferencja

Przestrzenie do spotkań i konferencji to miejsca nowoczesnej produktywności. Aby wyposażyć te komunikacyjne obszary, konieczne jest funkcjonalne portfolio mebli. Mogą to być wieloczęściowe stoły konferencyjne, stoły do spotkań oraz zintegrowane urządzenia multimedialne.

Współpraca

Meble do współpracy i komunikacji w różnych ustawieniach i kompozycjach. Są to obszary do spontanicznej współpracy, spotkań, seminariów i prezentacji, warsztatów i dyskusji w małych, nieformalnych miejscach. W społeczeństwie opartym na wiedzy wyniki pracy zespołowej przewyższają osiągnięcia indywidualne. Ludzie widzą i spotykają się ze sobą - transfer i tworzenie wiedzy jest możliwe tylko wtedy, gdy komunikujemy się ze sobą.

Kabiny

Nowa typologia mebli dla przestrzeni otwartych. Kluczowym elementem jest zatoka Dock-In: tymczasowe, alternatywne miejsce pracy dla osób pracujących indywidualnie. Seria produktów Docklands to nowa przystań w biurze - zarówno dla pracowników, klientów, jak i gości.

Produkty pomocnicze

Ważne jest, aby pomyśleć o wszystkich szczegółach, ponieważ nawet podłogi, wykładziny, ekrany, osłony przeciwsłoneczne i oświetlenie nadają przestrzeni atmosferę i tożsamość. Ponadto, oświetlenie i akustyka są istotnymi czynnikami zapewniającymi optymalne warunki pracy. Nowoczesne elementy akustyczne pomagają stworzyć środowisko pracy, które umożliwia niezakłóconą pracę, a jednocześnie stanowi akcenty wzornicze. Nawet pozornie drobne szczegóły, takie jak wieszaki na ubrania, ekrany i akcesoria biurowe odgrywają ważną rolę w tworzeniu ogólnego wrażenia.

Meble gabinetowe

Meble gabinetowe muszą być nie tylko funkcjonalne, ale również reprezentacyjne, a przy tym nie mogą być zbyt aroganckie. Nowoczesne wzornictwo tworzy elegancję i wyraża kulturę korporacyjną oraz osobisty styl kierownika. Meble gabinetowe podkreślają, że biuro jest miejscem komunikacji, a ich design symbolizuje jasne decyzje.

Ścianki / Ekrany

Projektujemy przestrzenie. Bene dzieli swoje portfolio produktów do kształtowania przestrzeni na ścianki działowe, ekrany i okładziny ścienne. Pionowe powierzchnie dzielą podłogę biurową na zamknięte i otwarte obszary, zapewniają ekrany akustyczne i wizualne lub wspierają otwartość i przejrzystość. Ściany biurowe i korytarzowe tworzą kompletne jednostki biurowe od podłogi do sufitu. Ekrany umożliwiają prywatność i koncentrację podczas siedzenia, a okładziny ścienne, dzięki swoim funkcjonalnym możliwościom, rozszerzają miejsce pracy, kształtują i projektują ściany.

Siedziska

Znaczna część czasu spędzanego w biurze odbywa się w pozycji siedzącej - to dobry powód, aby zwrócić szczególną uwagę na wybór krzesła, które jest wybierane. Krzesło do biurka musi spełniać określone normy ergonomiczne i umożliwiać nam wygodną pozycję siedzącą. Krzesło obrotowe zwiększa swobodę ruchów. Ważna jest również elastyczność - krzesła dla gości, krzesła boczne i taborety są łatwe do wyciągnięcia i idealne do krótkotrwałego użytku. Fotele wypoczynkowe i sofy są idealne do relaksu, oczekiwania i nieformalnej komunikacji.

Przechowywanie

Organizacja jest wszystkim - a przynajmniej prawie wszystkim. Tymczasowe przechowywanie dokumentów, segregatorów, plików, planów itp. musi odbywać się w sposób zorganizowany, aby można je było szybko znaleźć, gdy są potrzebne. Umożliwiają to szafy biurowe, regały biurowe, kontenery, kontenery mobilne i caddies. Gdy archiwa wszystkich pracowników jednego lub kilku działów muszą być szybko i łatwo dostępne, najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie szaf, regałów itp. w otwartej przestrzeni.

 


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz

Zobacz

Wprowadzenie projektowania makerspace w klasie

PRZEKSZTAŁĆ KAŻDĄ PRZESTRZEŃ TAK, ABY WSPIERAŁA PRACĘ ZESPOŁOWĄ DZIĘKI MEBLOM DO...

Jak miękkie siedzenia i stoły do planowania...

Przy tym wszystkim, co robi dziś nauczyciel, bardzo niewiele z tego zależy od jego własnego...

Przygotowania do udanego powrotu do szkoły

Wielu uczniów powróciło do nauki w szkole. I chociaż szkoły miały okazję przetestować...