Polecamy

Pokój ucznia w stylu skandynawskim

Meble biurowe - w co wyposażyć biuro?

Meble biurowe

Korzyści płynące z zastosowania przenośnych umywalek do mycia rąk

Nie widzieliśmy każdego budżetu na rok 2020, ale możemy zaryzykować przypuszczenie, że na początku tego roku w większości firm "zakup przenośnych umywalek do mycia rąk" nie był wyszczególniony jako konkretna pozycja.

Ze względu na komplikacje związane z wybuchem epidemii COVID-19 może się to jednak zmienić. Czyste ręce są nam teraz potrzebne bardziej niż kiedykolwiek.

mycie rąk

ZAPEWNIENIE ŚRODKÓW TYMCZASOWYCH

Jeśli umywalki są niedostępne z powodu rutynowej konserwacji lub czasochłonnego remontu, nadal trzeba zapewnić personelowi, pracownikom lub gościom możliwość bezpiecznego umycia rąk.

Doskonałym rozwiązaniem są przenośne umywalki do mycia rąk. Chociaż ich pojemność jest ograniczona (wyposażone są w pięciogalonowe zbiorniki na czystą wodę i sześciogalonowe zbiorniki na ścieki), są one bardziej niż odpowiednie do tymczasowych działań, gdy standardowe rozwiązania do mycia rąk są niedostępne.

OGRANICZENIE PRZENOSZENIA WIRUSÓW

W całej Ameryce Północnej wiele firm i budynków publicznych zostało tymczasowo zamkniętych na początku pandemii koronawirusa.

W ramach planów ponownego otwarcia, organizacje proszone są o poprawę wentylacji, czyszczenie i sterylizację powierzchni, których można dotknąć oraz zwiększenie dystansu między pracownikami, jeśli to tylko możliwe. Dodatkowo CDC zaleca, aby pracodawcy ustanowili protokoły promujące właściwą higienę rąk.

Zapewnij pracownikom odpowiedni czas na mycie rąk oraz dostęp do mydła, czystej wody i jednorazowych ręczników papierowych. Przypominaj pracownikom o konieczności częstego mycia rąk wodą z mydłem przez co najmniej 20 sekund.

Doskonałym rozwiązaniem może być przenośna umywalka do mycia rąk, umieszczona w strategicznym miejscu.

Zobacz

Aktywne oraz komfortowe biuro – czym powinno...

Komfortowe oraz aktywne biuro tworzy się z myślą o wygodzie jego pracowników. Tego typu...

Wybór fotela biurowego do pracy zdalnej

Wybranie właściwego fotela do pracy zdalnej to konieczność, jeśli zależy nam na zdrowiu...

Jak wybrać fotel biurowy?

Podczas pracy w biurze większość z nas zwykle spędza większość czasu siedząc na krześle...