Polecamy

Jakie meble wybrać do wnętrza salonu fryzjerskiego?

Wybór fotela biurowego do pracy zdalnej

Meble biurowe

Czas zainwestować w przenośną umywalkę do mycia rąk


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Jeśli jest coś, czego nauczył nas rok 2021, to to, że prawidłowa higiena rąk jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Według ekspertów jest to jeden z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów na utrzymanie zdrowia własnego i osób, które kochasz.

Praktykowanie właściwej higieny rąk polega na regularnym ich myciu. O ile ręce nie są widocznie zabrudzone, w większości sytuacji klinicznych preferuje się stosowanie płynu do mycia rąk na bazie alkoholu zamiast wody z mydłem, ze względu na dowody na lepsze przestrzeganie zasad w porównaniu z wodą z mydłem. Płyny do mycia rąk są generalnie mniej drażniące dla rąk i są skuteczne w przypadku braku umywalki... Ręce powinny być myte wodą z mydłem przez co najmniej 20 sekund w przypadku widocznego zabrudzenia, przed jedzeniem i po skorzystaniu z toalety.

To wszystko jest bardzo dobre, chyba że nie masz bezpośredniego dostępu do czystej wody.

 

CZYM SĄ PRZENOŚNE UMYWALKI DO MYCIA RĄK?

umywalka

Jeśli chcesz pomóc ludziom w utrzymaniu czystych rąk, gdy są w ruchu, jest to bezpieczny i ekonomiczny sposób. Przenośne stanowiska do mycia rąk zostały zaprojektowane tak, aby działały bez tradycyjnych przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Zlew jest w stanie pomieścić do pięciu galonów czystej (niezdatnej do picia) wody. Przenośne umywalki do mycia rąk firmy Jonti-Craft umożliwiają utrzymanie czystych i odkażonych rąk bez względu na otoczenie.

Przenośne umywalki do mycia rąk spełniają wszystkie najważniejsze wymagania licencyjne. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w szkołach, kościołach i budynkach użyteczności publicznej. Umieszczone w pobliżu wejścia mogą zapewnić ludziom możliwość umycia rąk po wejściu i wyjściu. W przeciwieństwie do standardowych umywalek, przenośne umywalki do mycia rąk mają ograniczoną pojemność. Wymagają rutynowej pielęgnacji i konserwacji, aby zapewnić stały dopływ czystej wody. Jednak w wielu sytuacjach doskonale się sprawdzają.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Najlepsze praktyki w zakresie aranżacji biura

Utworzenie biura lub przeprojektowanie istniejącego układu biura, który zwiększa efektywność...

Korzyści wynikające z zastosowania kabin z...

Boksy z ławkami łączą w sobie chęć ścisłej współpracy między pracownikami, oferując...

Wykorzystaj stanowiska pracy z ławkami, aby...

Firmy każdej wielkości w Los Angeles mogą zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć przyjazne...