Polecamy

Kompleksowy przewodnik po krzesłach biurowych

Jakie meble wybrać do wnętrza salonu fryzjerskiego?

Blog

Akcesoria do pomieszczeń recepcyjnych


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Twoja recepcja to pierwsze wrażenie, jakie ktoś odnosi wchodząc do Twojego biura i nadaje ton całej reszcie wizyty. Czy nie chcesz, aby to był dobry jeden?

Istnieje wiele sposobów, można urozmaicić swoją recepcję i wystrój z mebli i akcesoriów, aby zrobić dobre pierwsze i trwałe wrażenie. W dzisiejszym wpisie na blogu, mamy zamiar omówić niektóre akcesoria do recepcji, które pomogą zrobić właśnie to!

Sztuka ścienna

Sztuka ścienna może dodać ciepła do wystroju i zapewnić relaksujące doświadczenie dla Twoich gości. Rozważ dodanie zdjęć natury, kwiatów lub roślin do swojej recepcji, aby zapewnić spokojną, relaksującą atmosferę, podczas gdy goście czekają.

Rośliny

Rośliny mają sposób na stworzenie przytulnej atmosfery w pomieszczeniu, jednocześnie zapewniając dodatkowe korzyści dla jakości powietrza w pokoju. Ponieważ rośliny pochłaniają dwutlenek węgla i uwalniają tlen, są one mądrym dodatkiem do każdego pomieszczenia i zapewniają zachęcający element, który dopełni wystrój.

Stoliki boczne

Stoliki boczne, takie jak ten poniżej, są doskonałym dodatkiem do każdej poczekalni, ponieważ pozwalają gościom na odłożenie napojów lub czasopism, które mają. Jest to również okazja do umieszczenia na nich dodatkowych dekoracji lub oświetlenia, aby nadać przestrzeni estetyczny wygląd.

Lampy

Dodanie alternatywnych opcji oświetlenia może pomóc poprawić doświadczenie pacjenta, dając gościom dodatkowe źródła światła w razie potrzeby. Lampy takie jak ta na zdjęciu poniżej oferują nowoczesny wygląd i wygodne źródło światła, które idealnie pasuje do większości stolików bocznych.

Półki na czasopisma

Stojaki na czasopisma, takie jak ten, to okazja do stworzenia ładnego miejsca do przechowywania czasopism, aby goście mogli łatwo zobaczyć, jakie rodzaje materiałów do czytania są dostępne, bez konieczności sięgania przez stół, aby przekopać się przez ich stos.

Wieszaki na ubrania

Ty no możesz mieć przyjęcia pokój bez miejsca dla twój gości stawiać ich płaszcze! Posiadanie wieszaka na płaszcze jest koniecznością dla każdego miejsca prowadzenia działalności (lub domu w tej sprawie), więc należy pamiętać o takich zasadniczych sprawach, jak to, gdy układanie pokoju przyjęć i gdzie akcesoria pójdzie.

Mamy nadzieję, że to daje dobry punkt wyjścia na kluczowych mebli do pokoju recepcji, aby zrobić wielkie pierwsze i trwałe wrażenie.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Zobacz

Jakie meble wybrać do wnętrza salonu...

Salony fryzjerskie cieszą się dużą popularnością. Profesjonalni fryzjerzy są dostępni...

Jak dodać trochę prywatności za pomocą mebli...

Trendy w projektowaniu mebli biurowych nadal sprzyjają otwartej koncepcji biurowej, gdzie prywatne...

Projektowanie małej recepcji

Czy szukasz do projektowania obszaru recepcji, ale mają ograniczoną przestrzeń? Tylko dlatego...